Naše filozofie. Vaše Honda.

Vytvořeno s radostí pro radost – to je styl společnosti Honda.

Sny v pohybu

Každé vozidlo, které vyrobí společnost Honda, je dotaženo k dokonalosti tak, aby bylo spolehlivé a aby odpovídalo vašim představám. Žijeme pro techniku a milujeme řešení problémů. Proto myslíme na každý sebemenší detail. Když jedete svým vozem Honda domů, chceme, abyste cítili stejnou radost, jakou jsme cítili my při jeho výrobě.

Konstruktér, který prospívá světu vytvářením kvalitních produktů, je velmi váženou osobou.

Náš zakladatel Soichiro Honda

Lidská technologie

Náš přístup je nechat se vést zvědavostí a průběžně se učit – a to je to, co žene vývoj našich technologií vpřed.

Náš inteligentní humanoid Asimo symbolizuje trvalý rozvoj. Naše filozofie však zastřešuje vše, co děláme. Od prvního vozu Honda, který jsme vyrobili v roce 1963, přes čtyřtaktní lodní motory a elektrické travní sekačky až po inteligentně konstruované motocykly.

Zkušenosti v jedné oblasti nám umožňují využívat nápady v jiných oblastech, což vede ke vzniku inovativních řešení, mezi něž patří například sedadla Magic Seats, pokročilý systém podpory řízení (ADAS) a naše motory iVTEC. To je ale jenom začátek. Nevíme, co nás čeká v budoucnu, ale nemůžeme se dočkat, až to zjistíme.

Celkový náhled

Vliv našich produktů na životní prostředí je pro nás stejně důležitým faktorem jako nejnovější technologie.

Proto se aktivně podílíme na rozvoji nápadů, jejichž cílem je změnit svět k lepšímu.

Jedním z nich je systém automatického vypnutí motoru při volnoběhu. Umožňuje vypnout motor, pokud uvíznete v dopravní zácpě nebo zastavíte na semaforu, čímž šetří palivo. Dalším je naše převratná iniciativa Earth Dreams Technology, která umožňuje vyrábět motory s vyšším výkonem a současně s nižšími emisemi.

Vyvíjíme technologie, které jsou ohleduplnější k naší planetě a které nám umožňují užít si více zábavy než kdy předtím.

A z toho má Honda radost.

Ale nezůstane jen u toho!

Snižování negativního vlivu našich produktů na životní prostředí je naší absolutní prioritou. A to platí i pro naše továrny. Továrna Hondy v Marysvillu používá pro svůj chod dešťovou vodu všude tam, kde je to možné, čímž ušetří 150 000 tun pitné vody ročně.

Vždy s vámi

Naše vozy jsou vyráběny tak, aby byly maximálně spolehlivé. Nebyla by to však Honda, kdyby nemyslela na všechno. Od záruk po 24hodinovou asistenční službu věnujeme vašemu vozidlu náležitě zvolenou následnou péči.