Zavřít

Design modelu Civic Tourer

Cestujte první třídou

Navrženo pro dokonalou ovladatelnost a prvotřídní pohodlí. Jízdní poloha v modelu Tourer zajišťuje, že vše potřebné vidíte na první pohled a zároveň máte na dosah.

Posunout

Luxus na dlouhé cesty i krátké pojížďky.

Tříčtvrtinový pohled zezadu na model Civic Tourer s otevřeným zavazadlovým prostorem a dveřmi.

Sportovní a prostorný interiér má vysoce kvalitní povrchovou úpravu, kterou ocení všichni, kdo rádi jezdí stylově a pohodlně. Máte k dispozici spoustu místa pro sebe, své spolucestující i jejich zavazadla.

Ostré tvary

Ať se k vám Civic Tourer přibližuje nebo vás předjíždí, vždy zanechá silný dojem.

Přední tříčtvrtinový pohled zprava na model Honda Civic Tourer. Detailní záběr.

Na první pohled byste si snadno mohli myslet, že model Tourer je určen pro sport. Toho jsme docílili spojením radikálního stylu modelu Civic a prostorného rámu modelu Tourer. Výsledkem je aerodynamické rodinné vozidlo se zcela unikátním profilem, který kvůli prostoru neslevuje ze svého stylu.

Plovoucí střecha

Okna modelu Civic Tourer jakoby přibližovala okolí. Toho jsme docílili přidáním „plovoucí střechy“, která umožňuje, aby okna vozidla nabízela téměř nepřerušovaný výhled. Zadní boční okno poskytuje skvělou viditelnost dozadu a napomáhá elegantnějším liniím a lepší aerodynamice.

Zadní tříčtvrtinový pohled zprava na model Honda Civic Tourer.
Honda Civic Tourer. Pohled zepředu.

Design zádi vozidla

Aerodynamický spoiler, koncová světla LED a brzdová světla LED společně vytvářejí charakteristický design zadní části a nabízejí bezpečnější profil na silnici.

Pohled zezadu na model Honda Civic Tourer.

Výrazná koncová světla LED a brzdová světla LED podtrhují design zadní části.

Dokonce i při návrhu koncových světel a zadní části vozidla jsme mysleli na jeho výkon. Snížení odporu a zlepšení aerodynamiky jsme docílili vytvořením spoileru s malými žebry směřujícími dolů. Pro Civic Tourer to znamená lepší kontrolu nad vozidlem, menší turbulence a zlepšenou ovladatelnost.

Detailní záběr na koncová světla LED.

Vhodná barva

Nechte svůj Civic Tourer vyniknout tak, jak chcete vy.

Světlá a výrazná nebo tmavá a sofistikovaná, základní barva nebo metalíza – vyberte si odstín, který udělá dojem.

Alabaster Silver Metallic

Honda Civic Tourer v barvě Alabaster Silver Metallic. Pohled zboku.

Prostor na prvním místě

Vidíte zázrak univerzálnosti. Velký užitný prostor a ohromný potenciál pro váš životní styl.

Pohled do zavazadlového prostoru z místa spolujezdce. Otevřený zavazadlový prostor.

Jízdu v novém modelu Civic Tourer si vychutnají všichni cestující. Zachoval si sportovní interiér a přesto nabízí větší úložný prostor a větší flexibilitu, takže získáte to nejlepší z obojího. Jedná se o skvěle vyvážený stylový vůz, kterému se jen tak něco nevyrovná.

Prostor pro pohyb

Kromě jiného jsme snížili dolní hranu zavazadlového prostoru snížením hrany nárazníku a přidali jsme
praktické prvky jako nastavitelnou síť na zavazadla a kryt zavazadlového prostoru ovládaný jedním dotykem, aby interiér svou flexibilitou a praktičností odpovídal požadavkům každodenního života.
Včetně 125 litrů úložného prostoru pod podlahou získáte zavazadlový prostor o celkovém objemu 624 litrů, který je špičkou ve své třídě, a maximální úložný objem 1 668 litrů se sklopenými sedadly.

Zadní tříčtvrtinový pohled na Hondu Civic Tourer. Otevřený zavazadlový prostor a dveře.

Nízký zadní práh umožňuje široké otevření dveří zavazadlového prostoru a snadné nakládání zavazadel.

Bezpečně pod krytem

Uložení, které je navíc bezpečné.

Uvnitř modelu Civic Tourer také naleznete spoustu příjemných doplňků nabízejících ještě více prostoru. Vezměte si třeba kryt zavazadlového prostoru. Lze jej uvolnit jedním dotykem a získat rychlý a snadný přístup ke všem vašim věcem. A pokud chcete naložit více zavazadel, kryt se v mžiku bez námahy a bez problémů zasune.

Bezpečný a zajištěný

Civic Tourer vám díky 125 litrům úložného prostoru pod podlahou pro cennosti poskytne ještě více klidu. Jak můžete vidět, vytvořili jsme interiér co nejvíce flexibilní, praktický a bezpečný pro vaše životní požadavky.

Rozdělený snímek: Pohled na zadní část modelu Civic Tourer s otevřeným zavazadlovým prostorem. Levá část snímku ukazuje prázdný zavazadlový prostor s otevřeným krytem zavazadlového prostoru. Pravá část ukazuje zavřený kryt zavazadlového prostoru s kufry.

Kryt zavazadlového prostoru ovládaný jedním dotykem poskytuje rychlý a snadný přístup k zavazadlům.

Pohled na zadní část modelu Civic Tourer s otevřeným zavazadlovým prostorem. Snímek ukazuje prázdný zavazadlový prostor s uloženým krytem zavazadlového prostoru.

Jednoduché uložení

Pokud kryt zavazadlového prostoru právě nepoužíváte, lze jej jednoduše sbalit a uložit.

Udělejte si pohodlí

Ať pojedete kamkoli, Civic Tourer zajistí, že bude vaše cesta vždy pohodlná.

Při navrhování modelu Civic Tourer jsme měli na mysli zejména pohodlí a prostor. Prostorný interiér je skrz naskrz vybaven vysoce kvalitními materiály, což dokládají luxusní kožené potahy sedadel. A kožený potah volantu neslouží pouze jako elegantní doplněk, ale velmi jsme zvažovali i způsob a umístění švů, aby bylo zajištěno co nejpohodlnější uchopení.

Detailní záběr na přední část interiéru modelu Tourer, zaměřený na kožený potah sedadel.