Zavřít

Civic Type R

Výkon dotažený k dokonalosti

Vyladěn k závodění

Pečlivě vybroušen k dosažení vzrušujících zážitků.

Při každém usednutí do vozu Civic Type R se vám do rukou dostává impozantní závodní výkon vyladěný na závodních okruzích.

Scroll

Zrozen k závodění

Civic Type R je nejostřejší hatchback všech dob. Může vás to nechat chladným?

Výkon hodný závodů

Civic Type R 2015 je nejrychlejší sériově vyráběné vozidlo s pohonem předních kol, jaké kdy jezdilo po závodním okruhu Nürburgring.

Dosažení neuvěřitelně rychlého času 07:50,63 umožnil modelu Type R zcela nový dvoulitrový přeplňovaný zážehový motor VTEC s přímým vstřikováním. Z jeho výkonu a točivého momentu vás bude mrazit v zádech. Umožňuje dosáhnout zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 5,7 sekundy a nabízí maximální rychlost 270 km/h.

Na trati drží jako přibitý

Maximální výkon modelu Civic Type R činí 310 koní při 6 500 ot/min. A s jeho maximálním točivým momentem 400 Nm získáte výkon, jakým ještě žádný předchozí model Civic Type R nedisponoval.

Přeplňovaný motor Honda

Cit pro rychlost

Díky novým červeně podsvíceným sportovním přístrojům modelu Civic Type R získáte přehled o otáčkách a rychlosti.

Stiskněte „+R“ a začněte závodit

Civic Type R je tak ostrý hatchback, jak to jen jde. A stisknutím tlačítka získáte ještě větší výkon.

Nejnovější inkarnace modelu Civic Type R představuje vůz, jenž je jako první svého druhu vybaven tlačítkem „+R“. Stiskněte jej, když si budete chtít zazávodit. Upraví mapování točivého momentu motoru, řízení a odpružení tlumičů k dosahování maximálních výkonů a intenzivnějších zážitků z jízdy, které si opravdu vychutnáte.

Závodní tlačítko modelu Type R

Bezpečnost na prvním místě

Dopřejte si jistotu a pocit bezpečí s nejnovějšími bezpečnostními prvky společnosti Honda.

Bílý Civic Type R s otevřenými dveřmi

Rozpoznávání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek (TSR) automaticky rozpozná dopravní značky a zobrazí je na inteligentním multifunkčním displeji, takže se vždy můžete přesvědčit, kolem jaké značky jste právě projeli.

Airbagy

Model Civic Type R je kompletně vybaven airbagy, včetně hlavových airbagů. Airbagy, které se označují jako doplňkový zádržný systém (SRS), vám nabízí značně vyšší ochranu při jízdě.

Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu

Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu snímá vodorovné dopravní značení. Pokud se vozidlo odchýlí z pruhu bez aktivace ukazatele směru, systém vás upozorní akustickými a vizuálními signály.

Detekce objektů v mrtvém úhlu

Poprvé jsme ve voze Honda zavedli radarovou technologii detekce objektů v mrtvém úhlu, která automaticky detekuje vozidla, když máte omezený výhled.

Protikolizní systém do 30 km/h (CTBA)

K mnoha nárazům a kolizím dochází na parkovištích a dokonce na příjezdové cestě do garáže. Systém CTBA je laserový radarový systém snímající prostor vpředu, který automaticky aktivuje brzdy při zjištění nebezpečí možné srážky.