Zavřít

Design modelu HR-V

Ladné křivky, dokonalé linie

Při konstrukci modelu HR-V jsme si kladli velké cíle. Skrývá v sobě chytře navržený prostor, který jsme zahalili do elegantního a stylového zevnějšku.

Překvapivě prostorný

Posunout

Logo HR-V

Žádné triky, pouze chytrá řešení

Vůz HR-V se pyšní elegantním a kompaktním provedením a spoustou místa.

Úžasný styl

Kamkoli jedete, HR-V přitahuje pohledy.

HR-V je SUV ve stylu kupé se stejným elegantním vzhledem svého většího bratra. Přes robustní vzhled dosažený použitím charakteristických nárazníků a výrazné masky chladiče, si vůz zachovává sportovní styl díky plynulým křivkám a skrytým klikám zadních dveří, jež dále podtrhují provedení ve stylu kupé.

Praktický design

Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Dokonce i jeho ostře řezané rysy byly promyšleny tak, aby vozidlu poskytly lepší aerodynamické vlastnosti, které jsou úzce spjaty se snadnou ovladatelností a úsporou paliva.

Close up of Honda logo on bonnet
bird's eye view of white HR-V
open door white HRV on a black background with people facing it either side in a line
close up of wing mirror and headlight

Zvolte si svůj styl

Vynikněte v davu – přesně podle svých představ.

Vyberte barvu pro své nové HR-V.

White Orchid Pearl

Plně pod kontrolou

Užijte si pečlivě navrženou kabinu.

Když potřebujete sledovat provoz na silnici, je skvělé mít vše po ruce. Přehledně uspořádaná kabina modelu HR-V disponuje všemi funkcemi, které potřebujete ˜– od elegantní přístrojové desky s dotykovou obrazovkou systému Honda CONNECT po multifunkční volant.

Nádech elegance

Interiér je doplněn kvalitními prvky, jako jsou chromované kliky dveří a u vybraných výbav koženým potahem volantu a řadicí páky. Potah sedadel si můžete vybrat podle vlastního vkusu. Dáte přednost tkanině nebo její kombinaci s kůží?

Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...