Zavřít

Jazz - design

Malý sportovní šampión

U zrození nového modelu Jazz stojí nový elegantní design, mimořádně prostorný interiér a vylepšené funkce. Jedná se zkrátka o zbrusu novou koncepci.

Posunout

Logo Jazz

Touha po cestování

Nový Jazz je praktický malý automobil, kterému nechybí sportovní styl. Je kdykoli připravený vyrazit na cesty.

Více prostoru lusknutím prstu

Interiér modelu Jazz se dočkal chytrého přepracování, jehož výsledkem je více prostoru pro vás i vaše spolujezdce.

Nový Jazz disponuje dosud nejprostornějším interiérem. A díky našemu důmyslnému systému flexibilních sedadel Magic Seats vám nabídne tolik prostoru pro zavazadla, kolik budete právě potřebovat. Nespočetná řada konfigurací umožňuje zvětšit interiér z 354 na 1 314 litrů. Z hlediska univerzálnosti a zavazadlového prostoru je ve své třídě zcela bezkonkurenční. Převeze s vámi spolucestující, zavazadla nebo cokoli jiného, na co si vzpomenete.

Bleskurychlé přizpůsobení

Flexibilní sedadla Magic Seats umožňují rychlé a snadné sklápění do mnoha praktických poloh.

žena sklápějící sedadla
pohled ze strany na interiér modelu Jazz

Nevídaný prostor pro nohy a hlavu

I když je nový model Jazz plně obsazený a sedadla jsou nastavena do vzpřímené polohy, přesto všechny spolujezdce překvapí nevídaně velký prostor. Model Jazz nemá v třídě malých vozů konkurenci – a dokonce poráží i leckteré konkurenty z řad sedanů. To je ohromující, že?

Jaká je vaše vytoužená barva?

Na výběr máte osm úžasných barev.

Vyberte barvu svého nového modelu Jazz.

Milano Red

Milano Red (Jazz 2015)

Kompaktní, a přesto pohodlný vůz

Model Jazz se se svými rozměry sice řadí mezi malé automobily, ale v jeho výbavě najdete spoustu vysoce kvalitních prvků zajišťujících pohodlí srovnatelné s mnohem většími vozidly.

Když usednete za volant nového modelu Jazz, okamžitě se budete cítit jako ryba ve vodě. Ovládací prvky jsou intuitivně rozmístěny tak, abyste je nemuseli zdlouhavě hledat. U přístrojové desky je na první pohled zřejmá přehlednost a snadná čitelnost. U všech prvků jsou pak samozřejmostí prvotřídní materiály.

Kvalitní technologie jsou pro Jazz standardem

Ve standardní výbavě modelu Jazz najdete například tempomat, ovládání autorádia na volantu a elektricky ovládaná zpětná zrcátka. A pokud jste fanouškem nových technologií, můžete svůj Jazz vybavit dalšími špičkovými funkcemi. Na výběr máte ze tří stupňů výbavy: Trend, Comfort a Elegance.

tlačítka ve vozidle
volant
palubní deska
interiér modelu Jazz, záběr na sedadla

Zbrusu nový Jazz

Nový Jazz se pyšní inovovaným sportovnějším designem. Důvod je prostý – vysoký výkon je jeho nedílnou součástí.

Modelu Jazz jsme pro rok 2015 nadělili nový osobitý styl, který se odráží na jeho přední straně pyšnící se výraznou maskou chladiče, aerodynamickými nárazníky a nepřehlédnutelnými táhlými křivkami. Sečteno podtrženo, vůz se pyšní výrazným novým vzhledem.

Spojení stylu a praktičnosti

Jazz si zachoval svou tradiční siluetu, ale díky robustnějšímu a odolnějšímu provedení došlo ke zvětšení podvozku. Cestující na zadních sedadlech se tak můžou těšit z většího místa pro nohy. Každou křivku i zaoblení jsme důkladně promysleli, aby přinesla vylepšení v oblasti spotřeby paliva i ovladatelnosti.

Model Jazz v oranžové barvě
Model Jazz v oranžové barvě

Sportovní punc

Model Jazz se pyšní dosud nejnižším profilem a jeho podvozek se dočkal vylepšení v oblasti těžiště. Podvozek je opatřen koly z oceli nebo lehkých slitin, které přispívají ke sportovnímu vzhledu. Výběr závisí jen na vašich prioritách.

Model Jazz v oranžové barvě
Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...