Zavřít

CB500X

Můžete se i ztratit

Motocykl CB500X si díky své hbitosti, dobré ovladatelnosti a uvolněné, vzpřímené jízdní poloze bez námahy poradí s jakýmkoli terénem. Proto ať už se proplétáte městskou džunglí nebo podnikáte výlety do neprozkoumaných oblastí, můžete si dopřát únik od všednosti. K tomu vám postačí řidičské oprávnění skupiny A2.

Posunout

Vydejte se dále

CB500X

Prokličkujte hustým městským provozem, vyjeďte na dálnici a pak hurá do neznáma.

CB500X na bílém pozadí

Řidičské oprávnění

A2

Co to znamená

K dostání v

3

různých barvách

Zobrazit vše

Potřebujete nápovědu?

Nové obzory

Stále existují nová místa, kam jet, a nové věci, které lze objevovat. Proto si vezměte helmu a vyrazte.

Srdcem motocyklu CB500X je kapalinou chlazený řadový dvouválec o obsahu 500 ccm, který je skvělý jak pro toho, kdo každodenně někam dojíždí, tak pro dobrodružné víkendové výpravy. Jeho robustní styl je stvořen pro vyznavače jízdy na otevřených silnicích – a díky mimořádně nízké spotřebě paliva, hbitosti a ovladatelnosti vám už nic nebrání polykat kilometry polních cest, poznávat nová města a všechna místa, kam vás cesta zavede.

Model CB500X při průjezdu tunelem

Zkonstruován pro jízdu po silnicích i mimo ně

Vezměte svůj motocykl CB500X kamkoli jen chcete.

CB500X projíždějící zatáčkou na horské silnici

Nový model CB500X byl speciálně navržen pro pohodlné celodenní cestování a víkendové výlety. Je vybaven zavěšením předního kola s delším zdvihem než dříve, takže se můžete bez problémů vydat na hrbolaté silnice mimo město i do dlážděných městských ulic. A nejen to, také čelní štít se zvětšil přibližně o 100 mm, čímž pomáhá zajistit ochranu před odlétajícími předměty.

Nic vás nezastaví

Když se cesta před vámi táhne do nedohledna, pomůže vám palivová nádrž modelu CB500X s větším objemem společně s mimořádně nízkou spotřebou paliva dojet ještě dále než dříve – a také maximálně efektivně.

Pohled ze strany na model CB500X
Pohled zepředu na model CB500X

Jezděte stylově

Vyberte si z nabídky tří působivých nových barev pro model CB500X.

Asteroid Black Metallic, Pearl Horizon White, Millennium Red – každá ze zbrusu nových odolných barev pro motocykl CB500X se dodává s grafikou na bočních panelech a barevně sladěnými polepy kol, které vzbuzují touhu po dobrodružství.

Pohled ze strany na model CB500X
CB500X při sjíždění z prudkého kopce

Získejte svobodu

Prach na horském úbočí

Naše řada motocyklů kategorie Adventure vám otevře cestu ke svobodě. Hlásit se mohou jen odvážní a smělí.

Naše řada všestranných a odolných motocyklů kategorie Adventure, na jejíž konstrukci spolupracoval vítězný tým rallye Paříž – Dakar, je určena výhradně k posouvání limitů. Ať už jste začátečník nebo ostřílený profesionál, najdete motocykl Honda v kategorii Adventure přesně podle svých představ.

Model CB500X při projíždění zatáčky na silnici