Zavřít

Honda X-ADV

Každá cesta je ta vaše

Objevujte nové obzory

Posunout

Logo Honda X-ADV.

Dobrodružná povaha

Tento motocykl s touhou vydat se na cesty a zažít něco nového dokonale ztělesňuje svobodu, avšak v nové úchvatné podobě.

Dobrodružství čeká

Motocykl, který svým vzhledem dává najevo, že se hodí nejen do města.

Na motocyklu X-ADV je díky jeho hbitosti každodenní projíždění městským provozem hračkou, ale když přijde víkend, můžete vyrazit mnohem dál.

Bavte se

Stroj ve stylu crossoveru s vynikajícími terénními schopnostmi.

Pokud chcete, aby se lidé zastavili a všimli si vás, musíte jim nabídnout něco naprosto neobvyklého. A Honda X-ADV taková je. Plán na tento motocykl, který do naší řady Adventure vnáší nový styl, se zrodil v hlavách pracovníků výzkumného a vývojového týmu společnosti Honda v Itálii, kde proběhla také konstrukční příprava. Od ostatních se liší spojením kultivovanosti a odolnosti, které jsou patrné na celém motocyklu. X-ADV si nespletete s žádným jiným motocyklem, neboť tvoří vlastní kategorii.

Detailní záběr zadních světel modelu Honda X-ADV.
Detailní záběr brzd modelu Honda X-ADV.
Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda X-ADV.
Detailní záběr světlometů modelu Honda X-ADV.

Kříženec

Dokonalé souznění techniky a designu poskytuje vynikající všestranný výkon.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda X-ADV.

Srdcem modelu X-ADV je dvouválcový motor s objemem 748 ccm, disponující spoustu točivého momentu a zátahem, díky kterým v terénu vyjedete prudký svah. Ve spojení s dvouspojkovou převodovkou (DCT) – podobnou, jakou najdete u modelu Africa Twin – si užijete plynulé řazení převodových stupňů ve všech typech terénu. Terén nebo asfalt – volba je jen na vás.

Boční pohled na motocykl Honda X-ADV.

Díky silnému dvouválci a nabídce různých režimů převodovky poskytuje motocykl pohodlnou a příjemnou jízdu i spolujezdci.

Boční pohled na motocykl Honda X-ADV.