Honda CBR1000RR Fireblade SP a SP2

Nicky Hayden na závodní dráze

Je čas převzít kontrolu

Posunout

Logo CBR Fireblade

25 let evoluce

1992–2017

Ostřejší než kdy dříve

Motocykl Honda CBR1000RR Fireblade nabízí vyšší úroveň naprosté kontroly.

Pohled z pravé strany na motocykl Honda CBR1000RR Fireblade ve studiu

Honda Fireblade 2017

Od roku 1992 došlo u modelu Fireblade k mnoha změnám a úpravám – všechny se opíraly o snahu dosáhnout naprosté kontroly nad strojem.

Každá generace stavěla na odkazu původního modelu Fireblade, tedy na vytvoření komplexně vyváženého stroje, který se chová neuvěřitelně dobře na závodní dráze a který, což je ještě důležitější, nabízí úchvatný zážitek při jízdě po silnici.

90 % hlavních součástí je u verze 2017 nových a poměr výkonu a hmotnosti je vylepšený v celé modelové řadě.

CBR1000RR Fireblade SP na závodní dráze

Honda Fireblade SP 2017

Přední tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CBR1000RR Fireblade ve studiu CBR1000RR Fireblade U modelu Fireblade bylo dosaženo nejlepšího poměru výkonu a hmotnosti (vylepšení o 14 %) díky snížení hmotnosti o 16 kg a nárůstu výkonu o 8 kW. Systém volitelné kontroly trakce Honda (HSTC), volitelný systém brzdění motorem, nový systém ABS, systém pro volbu jízdních režimů a výkonu, úplné odpružení Showa a technika odvozená z motocyklu RC213V-S pro závody MotoGP.
Přední tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CBR1000RR Fireblade SP ve studiu CBR1000RR Fireblade SP Motocykl je vybaven semiaktivním elektronickým odpružením Öhlins a navíc systémem volitelné kontroly trakce Honda (HSTC), systémem zamezujícím zvedání předního kola, systémem pro omezení ztráty kontaktu zadního kola s vozovkou, volitelným systémem brzdění motorem, systémem ABS pro jízdu v zatáčkách, rychlořazením, asistentem pro podřazování, systémem pro volbu jízdních režimů a výkonu. Poměr výkonu a hmotnosti se zlepšil o 14 % díky snížení hmotnosti o 15 kg a nárůstu výkonu o 8 kW.
Přední tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CBR1000RR Fireblade SP2 ve studiu CBR1000RR Fireblade SP2 Model SP2 je speciál s homologací pro jízdu na běžných pozemních komunikacích, kterému jako základ posloužil model Fireblade SP – disponuje maximálním výkonem 141 kW, točivým momentem 114 Nm a ve výbavě má kola Marchesini a volitelné sady HRC Sport Race nebo Full Race.

Stáhněte si naši novou aplikaci

Zažijte své první dobrodružství s motocyklem Adventure na svém mobilním telefonu nebo tabletu.

Seznamte se s funkcemi, vyberte barvu a prozkoumejte kapotáž v rozsahu 360°. Poté se ponořte do režimu rozšířené reality a zjistěte, jak by motocykl vypadal na příjezdové cestě do vaší garáže – to vše s naší novou mobilní aplikací.

Ke stažení na Google Play

Ke stažení v App Store

Koláž snímků znázorňujících aplikaci Honda