Honda CRF250L a CRF250 Rally 2017

Všudypřítomné dobrodružství

Připraven na víkendová dobrodružství, dlouhé výpravy nebo každodenní dojíždění.

Posunout

Víceúčelový

Snadno proklouzne přeplněnými městskými ulicemi či zvládne různé typy povrchů – od asfaltových silnic po náročný terén.

CRF250L

Víceúčelový, na vše připravený model CRF250L je vybavený zcela novou kapotáží odvozenou od modelu CRF450R, má vyšší výkon a točivý moment díky přepracovanému systému sání a výfuku a mezi jeho další prvky výbavy patří brzdový systém ABS a nový digitální přístrojový panel s otáčkoměrem a palivoměrem.

Snadno proklouzne přeplněnými městskými ulicemi díky nízké hmotnosti a štíhlým liniím spolu s vynikající manévrovatelností. Jeho odpružení, dosah na zem a výška sedla poskytují zábavnou a pohodlnou jízdu na nerovném asfaltu i v náročném terénu. Všem jezdcům otevírá zcela nové možnosti bez ohledu na úroveň jejich zkušeností.

CRF250L

CRF250 Rally

Připraven na víkendová dobrodružství, dlouhé výpravy nebo každodenní dojíždění – to vše díky odpružení s dlouhým zdvihem, brzdám s velkými kotouči a systémem ABS, vynikající ochraně před nepříznivým počasím, kapotáži inspirované modelem CRF450 RALLY a impozantní dojezdové vzdálenosti. Motor poskytuje spolehlivý točivý moment v nižších otáčkách a úchvatný výkon ve vysokých otáčkách.

Díky designu odvozenému přímo ze závodního stroje HRC CRF450 RALLY Dakar přináší motocykl CRF250 RALLY na trh osobitý styl. Motocykl je připraven utkat se s pouštním pískem a současně přináší možnost zažít skutečné dobrodružství jezdcům, kteří dávají přednost lehkému a snadno ovladatelnému stroji. Motocykl CRF250 RALLY je vždy připraven vyrazit za dobrodružstvím – a nezáleží na tom, zda kolem světa nebo jen kolem bloku ve vaší ulici.

CRF250 Rally