Zavřít

Novinka roku 2017

CRF450R a CRF450RX

Motocykl Honda CRF450R je od svého představení v roce 2002 pojmem.

Zcela nový pocit

Posunout

CRF450R

Plně pod kontrolou

Terénní motocykl nebo enduro – vyberte si.

CRF450R
Přihlaste se k odběru novinek

Neustálý vývoj

Model CRF450R se samozřejmě neustále vyvíjel. Každá modernizace stavěla na zkušenostech získaných v náročných motokrosových závodech po celém světě. V uplynulých letech se podařilo model CRF450R vyladit tak, že se z něj stal jeden z nejdokonalejších závodních motocyklů. Oblíbený evropský motokrosový stroj třídy open class je zcela nový, disponuje výrazně vyšším výkonem poskytovaným novým motorem a také lepší přilnavostí i vedením stopy díky přepracovanému podvozku.

Vypadá jinak, jezdí jinak a na trati přináší zcela nové zážitky. Stručně řečeno, je rychlejší. Mnohem rychlejší.

CRF450R

Je libo enduro?

Společnost Honda nyní může nabídnout v rámci své řady terénních modelů zcela nový nefalšovaný soutěžní stroj typu enduro – CRF450RX. Jako pevný základ přebírá motor a podvozek modelu CRF450R modelového roku 2017 – zcela nového motokrosového motocyklu Honda kubatury 450 ccm.

Vznikla tak dokonalá platforma pro konstrukci stroje typu enduro, která modelu CRF450RX dodává jak ryzí motokrosovou DNA, díky které si poradí s jakoukoli terénní tratí, tak pocit jistoty pro otevřené trati, kde se dá jet na plný plyn. S lehkostí zdolá prudké výjezdy i úzké, technicky náročné pasáže.

Motocykl CRF450RX je svým způsobem unikátní. Nejen pro značku Honda, ale i pro svět závodů enduro. Vypadá jinak a jede jinak než všechny ostatní stroje.

A stejně jako nový model CRF450R je úžasně rychlý.

CRF450RX ve skoku

Naše současná řada terénních motocyklů