Zavřít

Novinka

Forza 125

další informace

dostaňte se dál

zvládněte více

zažijte více

Forza 125

Posunout

Nový model Forza 125

Zažijte více

Zažijte více

Nefalšované vzrušení v každém okamžiku.

Představte si, že se vám z vaší rutinní cesty do práce zježí chlupy po celém těle. Nebo že se vám z krátké vyjížďky na nákup rozbuší srdce jako o závod. Nový model Forza 125 vám umožní prožít každý okamžik života intenzivněji. Přináší vyšší výkon, styl, praktičnost i dokonalejší technologie. Nudná cesta z bodu A do bodu B se stane zážitkem, který vám rozproudí krev v žilách.

Tříčtvrtinový pohled z levé strany na model Forza 125 na silnici s jezdcem

Vyšší výkon

Všechno, co jste kdy od skútru s objemem 125 ccm chtěli, a ještě více.

Model Forza 125 vám dodá sebedůvěru utkat se s městem. Je vybaven novým čtyřventilovým motorem se vstřikováním paliva PGM-FI, zkonstruovaným pro podávání velkého výkonu ve středních a vysokých otáčkách. Díky nejlepšímu pružnému zrychlení z 90 km/h ve své třídě, svižným rozjezdům a přesvědčivým výkonům při vyšších rychlostech je každá jízda zážitkem.

Ale výkon není všechno. Model Forza 125 ukrývá celou řadu úžasných vlastností, které vám přinesou něco navíc. Technologie nízkého tření v kombinaci s vypnutím motoru při volnoběhu zajišťují výjimečně nízkou spotřebu paliva 43,5 km/l (režim WMTC), díky které můžete jezdit dále a delší dobu. Vyznačuje se také snadnou ovladatelností. Hmotnost pouhých 162 kg (bez ABS) zvyšuje nejen výkony, ale rovněž zlepšuje manévrovatelnost při rychlosti chůze a usnadňuje parkování.

Více stylu

Vynikněte ve městě díky moderní kombinaci elegantních plynulých křivek s agresivními, sportovními hranami. Dynamický design poskytuje také vynikající ochranu před větrem při rychlé jízdě po dálnicích, prémiové osvětlení kompletně osazené diodami LED vytváří charakteristické ostře řezané přední linie. Vzhled dotváří stereoskopický přístrojový panel osazený displejem LCD s negativním zobrazením a intenzívním, výrazným barevným podsvícením, na kterém najdete všechny informace, které potřebujete.

Pohled z pravé strany na model Forza 125, zaparkovaný ve městě

Forza 125 ABS

Model Forza 125 je k dispozici ve verzi s ABS.

Miniatura modelu Forza 125, pohled z pravé strany. Forza 125 ABS Brzdy s kombinovaným systémem ABS (C-ABS) dávají jistotu při brzdění, když to potřebujete. 129 900 Kč

Prohlédněte si technické údaje