Zavřít

SH300i 2015

Elegantní vzhled, výraznější než kdy dříve

Styl, který nepřehlédnete

Podívejte se na nový model SH300i pozorně.

Model SH300i byl pro rok 2015 přepracován. Udržel si pověstnou sofistikovanost a styl řady SH a navíc dostal důmyslnější design.

Scroll

Logo SH300i

Kompaktní, výrazný, agilní. Skútr SH300i je připraven na kličkování po městě i široké silnice mimo město.

SH300i na bílém pozadí

Řidičské oprávnění

A2

Co to znamená

K dostání v

4

různých barvách

Zobrazit vše

Potřebujete nápovědu?

Vyrazte na semaforech

Model SH300i je vybaven inovovaným kapalinou chlazeným čtyřventilovým jednoválcem o objemu 279 ccm.

Nový, vylepšený motor modelu SH300i má větší točivý moment umožňující okamžité zrychlení a dokáže poskytnout výkon až 18,5 kW, díky kterému budete v hustém provozu vždy vpředu. Podařilo se nám také výrazně snížit spotřebu paliva a zajistit modelu SH300i plnění emisních norem Euro 4. Snižujeme tak dopad na životní prostředí i vaše náklady na dojíždění.

SH300i při jízdě po tiché jasně osvětlené noční ulici

Obrázek SH300i s volitelným originálním příslušenstvím.

Ikona za všech okolností

Nové, modernizované tvary modelu SH300i se na silnici neztratí.

Záběr modelu SH300i ze strany

Model SH300i představuje nadčasový styl a díky elegantním novým křivkám přenáší klasický vzhled řady SH do současnosti. Jeho štíhlejší, odlehčenější a osobitější design staví na výrazných nových 16" kolech, která dotvářejí jeho klasický vzhled.

Nocí s větrem o závod

Nový světlomet a koncové světlo s LED diodami dodávají modelu SH300i elegantní a charakteristickou siluetu – a kromě toho svítí jasněji a díky lepší viditelnosti přispívají k lepšímu pocitu při noční jízdě. Světla jsou rovněž účinnější a snižují odběr energie z motoru, což přináší úspornější jízdu.

Záběr modelu SH300i zezadu
Záběr řídítek modelu SH300i

Důmyslný design

Při konstrukci modelu SH300i jsme mysleli na praktičnost v každodenním životě.

Model SH300i se hodí pro dojíždění do práce i k vyjížďkám ve volném čase. Jeho všestranně využitelný úložný prostor je v běžném životě nedocenitelný. Pod sedlem disponuje úložným prostorem, do kterého se vejde integrální helma, takže když dorazíte do cíle, nemusíte toho nosit tolik s sebou.

Skutečně chytrý klíček

Nový model SH300i je vybaven systémem Smart Key, který zaručuje bezstarostné pohodlí i bezpečnost. K sepnutí zapalování nebo odemknutí sedla stačí, abyste byli ve vzdálenosti do 2 m od skútru – a pak už jen stisknete tlačítko.

Energie v kapesním provedení

S dálkovým ovladačem můžete nastartovat motor a otevřít úložný prostor modelu SH300i stisknutím tlačítka.

Dálkový ovladač klíče
Zadní část modelu SH300i

Upravte podle svých představ

Vybavte svůj skútr SH300i originálním příslušenstvím Honda – a přizpůsobte ho podle svých potřeb.

Kam máte namířeno? Vyberte si příslušenství odpovídající vašemu životnímu stylu – například horní box k získání úložného prostoru navíc nebo vyhřívané rukojeti a dečku pro dojíždění za chladných rán. Vyberte si z široké řady kvalitních doplňků, které byly navrženy speciálně pro váš skútr Honda.

Jezdec na modelu SH300i směřující doleva

Nejoblíbenější skútry v Evropě

Model SH300i 2015 je oslavou 30 let výroby skútrů řady Honda SH – nadčasových strojů, tak oblíbených pro svůj styl a spolehlivost.

Logo SH300i

Řada Honda SH se stala synonymem prvotřídního výkonu a kvality zpracování – od začátku výroby jsme jich v Evropě prodali více než milion. A i o tři desítky let později si tyto stroje stále získávají srdce svých majitelů. Jeden z recenzentů dokonce s uznáním označil model SH300i jako „dokonalou zbraň pro Řím“ – jako projev úcty jeho odolné konstrukci a elegantnímu stylu. Co víc byste mohli chtít?

Jezdec na modelu SH300i na ulici ve dne