Zavřít
Pohled z pravé strany na černou Hondu CB1000R.

CB1000R

Štíhlý, inteligentní a silný

Dominantní vzhled. Snadné řízení.

Sportovní výkon obepínající brutálně působivého naháče. Model CB1000R nabízí neuvěřitelný výkon čtyřválce s pozoruhodnými hodnotami točivého momentu v rozsahu nízkých a středních otáček. Jedná se o atraktivní, rychlý a precizní stroj se skutečným charakterem.

Rychle vpřed

Nezaměnitelný vzhled na silnici.

Model CB1000R má kompaktní a dynamický tvar s ostrými rysy, které dodávají tomuto motocyklu agresivní vzhled. Design přední masky je charakterizován ostrým tvarem kapotáže, která obepíná trojhranný přední světlomet. Kompaktní rozměry umožňující snadněji dosáhnout nohou na zem a rukou na ovládací prvky, zajišťují jízdní polohu, která díky posunutí těžiště motocyklu CB1000R mírně dopředu k přednímu kolu dodává jezdci lepší pocit ovladatelnosti motocyklu.

Tříčtvrtinový pohled zepředu na motocykl CB1000R s jezdcem. Pohled zleva (na silnici).

Připravený vyrazit

Z fantastického motocyklu CB1000R vyzařuje rychlost, i když stojí na místě.

Pohled zboku na bílou Hondu CB1000R (na silnici).

Osobitý a agresivní – po celé své délce je to streetfighter každým coulem.

Je to stroj, který přenáší vzrušující výkon litrové třídy SuperSport do kompaktní a zároveň nadupané podoby. Nabízí úžasnou akceleraci, lehké a citlivé ovládání a silné vzrušení při každém přidání plynu.

Ovládání s větší lehkostí

Tento stroj má také celou řadu prvků, které se podílejí na snížení jeho celkové hmotnosti, například hlavu válce z hořčíkové slitiny a kryty motoru ACG. Výfukový systém z nerezové oceli zčásti zavěšený vespod umožňuje snížit těžiště motocyklu, zajistit jeho přesné ovládání a dodat mu vzrušující zvuk.


Tříčtvrtinový pohled zezadu na černou Hondu CB1000R (na silnici).
Pohled zboku na zaparkovaný motocykl Honda CB1000R, za kterým stojí jeho jezdec (u moře).

Začněte zde

Jeďte, kamkoli chcete.

Naším úkolem bylo zkonstruovat motocykl CB1000R – teď je řada na vás. K dispozici máte široký výběr originálního příslušenství Honda, které přidají tomuto jedinečnému motocyklu ještě více na jedinečnosti.

Mohli byste začít kvalitním sedlem ve dvou odstínech a dát mu tak skutečně osobitý vzhled. Pokud z něj chcete mít elegantní stroj s jednomístným sedlem pro jízdu po městě, můžete přidat také rychle vyměnitelný kryt sedla spolujezdce.

Při výběru těchto prvků volte jen originální příslušenství, ať zachováte kvalitu Honda.

Detailní záběr zadního sedla ve dvou odstínech shora.