Výkon modelu Civic sedan

Staňte se jeho součástí

Výkon pod kapotou

VTEC TURBO

182 k 1,5 l

zážehový motor

Rychlé řazení

6stupňová manuální

nebo automatická převodovka CVT

Posunout

Produktové logo modelu Honda Civic sedan

Vdechněte řízení nový život

Moderní a sportovní funkce, které se ukrývají pod nádhernými, výraznými liniemi, vám rozproudí krev v žilách.

Ryzí energie

Model Civic je poháněn lehčím a účinnějším motorem nové generace.

Pro Civic sedan jsme vytvořili novou přeplňovanou pohonnou jednotku, která zaručuje vzrušující a příjemné jízdní zážitky. Výkonný a kultivovaný motor 1.5 VTEC TURBO s výkonem 182 k poskytuje působivou a živou jízdu.

Hospodárný motor

Technologie Earth Dreams Technology je dokonale vyváženou kombinací výkonu a úspory paliva. Díky volitelnému režimu ECON máte motor budoucnosti k dispozici již dnes.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Civic sedan na silnici mimo město

Touha po řízení

Civic sedan na vás zapůsobí hned na několika frontách.

Pokud toužíte po větším zapojení, můžete mít Civic sedan s šestistupňovou manuální převodovkou. Díky rychlému, sportovnímu řazení vám umožní využít celý rozsah otáček.

Dokonalá plynulost

Dále je zde naše nová automatická převodovka CVT s plynule měnitelným převodem, která má možnost manuálního řazení prostřednictvím sedmi přednastavených stupňů. Nabízí plynulý, bezstarostný výkon, ale když budete mít chuť, můžete zvolit manuální řazení pomocí páček na volantu.

Detailní záběr automatické převodovky v modelu Honda Civic sedan

Civic sedan může být vybaven automatickou převodovkou s plynule měnitelným převodovým poměrem s možností řazení pomocí páček pod volantem.

Záběr interiéru modelu Honda Civic sedan s manuální převodovkou

Precizní šestistupňová manuální převodovka poskytuje okamžitou odezvu.

Větší pocit bezpečí

Honda SENSING je soubor vyspělých funkcí, které se starají o bezpečnost vás a vašich spolucestujících.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Civic sedan

Systém pro zmírnění následků nehody

Hrozí-li nebezpečí srážky s vozidlem nebo chodcem, tato funkce vás na nebezpečí upozorní a zároveň sníží rychlost, což pomáhá minimalizovat následky případného nárazu.

Upozornění na opuštění jízdního pruhu

Pokud vůz vyjede z jízdního pruhu bez aktivace ukazatele směru, spustí se vizuální a akustická varování, která vás na tuto skutečnost upozorní.

Systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace

Kamera instalovaná na čelním skle sleduje, zda vozidlo nesjíždí z vozovky, a využívá elektrický posilovač řízení k aplikování mírných zásahů do řízení pro udržení vozidla v jízdním pruhu. Za určitých podmínek může rovněž aktivovat brzdy.

Systém pro udržování v jízdním pruhu

Systém pro udržování v jízdním pruhu pomáhá udržovat vozidlo uprostřed jízdního pruhu a eliminuje tak nutnost opravných zásahů volantem a únavu z řízení. Zejména na dálnicích zaručuje méně stresující zážitek z jízdy.

Systém rozpoznávání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek identifikuje dopravní značky a tyto informace vám předává prostřednictvím vizuálního zobrazení. Současně lze vždy zobrazit dvě značky.

Inteligentní omezovač rychlosti

Chytře kombinuje stávající nastavitelnou funkci omezovače rychlosti se systémem rozpoznávání dopravních značek. Automaticky nastavuje rychlostní limit podle informací zjištěných systémem rozpoznávání dopravních značek.

Inteligentní adaptivní tempomat

Tato funkce zaznamená, pokud se vozidlo v sousedním pruhu chystá zařadit před vás a včas přizpůsobí rychlost vašeho vozu Civic. Pomáhá také udržovat vzdálenost od vozidla před vámi, takže nebudete muset ručně měnit rychlost.

Adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v kolonách

Tato funkce udržuje nastavenou stálou rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Pokud detekované vozidlo zastaví, váš Civic zpomalí a zastaví, aniž byste museli sešlápnout brzdový pedál. Pro opětovné rozjetí stačí lehce sešlápnout plynový pedál.

Spojení s vozem

Posaďte se do modelu Civic sedan a okamžitě se stanete jeho součástí.

Zadní tříčtvrtinový pohled shora na model Honda Civic sedan

S cílem celkového vylepšení vozu Civic jsme přehodnotili všechny jeho aspekty. K tomu, abychom vytvořili ten nejvyspělejší a nejsportovnější model Civic všech dob, jsme použili nejnovější technologie.

Přizpůsobí se vašemu stylu

Ergonomická jízdní poloha a nový systém posilovače řízení zaručují vynikající odezvu a kontrolu modelu Civic. Když tomuto vozu povolíte opratě, vždy ochotně odhalí svou sportovní stránku.

Stabilita během jízdy

Zavěšení bylo nakonfigurováno pro přímé, pohotové ovládání a využívá nezávislý víceprvkový systém vzadu a uspořádání se vzpěrami MacPherson vpředu, což zlepšuje komfort a agilitu.

Detailní záběr řidiče modelu Honda Civic sedan
Detailní záběr systému posilovač řízení v modelu Honda Civic sedan