Close
Zavřít

HLEDÁNÍ NOVÝCH SMĚRŮ

Zcela přepracovaná Honda Civic je přesně tím vozem, který hledáte. Nabízí tu správnou kombinaci stylu, komfortu a vynikajícího vnitřního prostoru s atletickým, sportovním vzhledem.

  • PROSTORNÝ KUFR

    478 litrů

  • FLEXIBILNÍ ZADNÍ SEDADLA

    Rozdělení 60/40

Posunout

Umění designu

Pětidveřový model Civic bude vždy středem pozornosti.

Pohled zezadu na model Honda Civic.

Na první pohled vás zaujme nízký, aerodynamický profil. Tento vůz si nelze splést. Jeho ladné sportovní linie jej předurčují k vysokému výkonu.

Věrnost formě

Velké sací otvory a úzká maska chladiče v přední části vozu jsou ztělesněním agresivního charakteru. Vše je dokonale elegantní – od boků vozu, přes střechu až k širokým, zadním dveřím zavazadlového prostoru. Na první pohled je patrné, že tento vůz byl do posledního centimetru stvořen pro jízdu.

Pohled ze strany na model Honda Civic.
Pohled zepředu na model Honda Civic.

Pohled z vnitřního prostoru

Sportovní zážitek je v interiéru podtržen prvky, jako je osvětlení digitálních přístrojů, sportovní hliníkové pedály a kůží obšitý volant. Je to rovněž prostředí poskytující komfort. Najdete v něm dostatek místa pro nohy, kvalitní materiály příjemné na dotek a luxusní sedadla.

Větší zavazadlový prostor

Úložný prostor modelu Civic rozšiřují praktická sklápěcí zadní sedadla dělená v poměru 60:40. Široké dveře zavazadlového prostoru pak značně usnadňují nakládání i vykládání. Budete překvapeni, co vše lze do tohoto vozu uložit.

Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda Civic – záběr zavazadlového prostoru.

Zavazadlový prostor modelu Civic můžete snadno přizpůsobit, abyste do něj uložily i ty nejméně skladné položky.

Záběr palubní desky v interiéru modelu Honda Civic z pohledu řidiče.

Kabina řidiče byla stvořena pro všechny jízdní situace. Model Civic poskytuje z této pozice vynikající odezvu a kontrolu, což vám zaručí podmanivý sportovní zážitek, kdykoli si jej budete přát.

Vynikající spojení

Mějte na dosah vše, co máte rádi, například svou hudbu nebo přátele.

Detailní záběr multimediálního systému Honda CONNECT s navigací Garmin.

*Pouze u některých výbav. Dostupnost aplikace Android Auto™ se může změnit a liší se v závislosti na zeměpisné poloze. Funkce, aplikace a služby Apple CarPlay® nemusí být k dispozici ve všech oblastech a mohou se změnit.

Pomocí Bluetooth® nebo USB máte přístup k informacím a seznamům skladeb ve svém smartphonu. Rozhraní svého telefonu můžete také přenést prostřednictvím aplikace Apple CarPlay® nebo Android Auto™ na 7” dotykový displej, abyste získali přístup k aplikacím umožňujícím telefonování a odesílání či příjem zpráv*.

Lepší spojení

Předinstalovaný internetový přehrávač AHA™ vám umožňuje připojit se k oblíbeným hudebním stanicím, podcastům a zpravodajství. Když vozidlo stojí, můžete dokonce sledovat film přes rozhraní HDMI.

Detailní záběr multimediálního systému Honda CONNECT s aplikací Apple iPlay.
Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...