VYBÍZÍ K JÍZDĚ

K dispozici je motor 1.0 VTEC TURBO anebo 1.5 VTEC TURBO. V každém případě můžete očekávát vysoký výkon a nízkou spotřebu paliva.

  • DVA MOTORY VTEC TURBO

    1,0 l/1,5 l

  • VYSOKÝ VÝKON

    126 k/182 k

Posunout

Vytváříme výkon

Lehčí a účinnější motory nové generace.

Náš nejnovější Civic disponuje výkonem, který dokonale ladí s jeho sportovním vzhledem. Můžete si vybrat ze dvou kultivovaných výkonných zážehových motorů – VTEC TURBO o objemu 1,5 litru s výkonem 182 k nebo 1,0 litru s výkonem 126 k. Naši řadu nyní nově doplňuje energický vznětový motor i-DTEC o objemu 1,6 litru s výkonem 120 k. Ať už si vyberete kterýkoli, čeká vás vzrušující jízda.

Úsporná jízda

Oba motory byly navrženy tak, aby při malém objemu poskytovaly maximální výkon. Využívají naši technologii Earth Dreams Technology, která zajišťuje dokonalý sportovní výkon a úsporný provoz. Motory zaručují jízdu plnou adrenalinu a nízkou spotřebu paliva.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Civic. V noci ve městě.

Vlastním tempem

Ať už je váš jízdní styl jakýkoli, pětidveřový model Civic nabídne zážitek, který splní vaše představy.

Pohled shora na model Honda Civic na silnici.

Pro milovníky manuálního řazení nabízí pětidveřový model Civic 6stupňovou převodovku s přesnou kulisou řazení, která vám bude dělat příjemnou společnost v celém spektru otáček.

Buďte v klidu

Dále je zde naše nová automatická převodovka CVT s plynule měnitelným převodem, která má možnost manuálního řazení prostřednictvím sedmi přednastavených stupňů. Základem je silná, lineární akcelerace, a když budete mít chuť, můžete zvolit závodní ovládání pomocí páček řazení na volantu. Volba je na vás.

Boční záběr interiéru modelu Honda Civic.

Zrak a sluch vašeho vozu

Honda SENSING je soubor vyspělých bezpečnostních funkcí, které se starají o bezpečnost vás a vašich spolucestujících.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Civic.

Systém pro zmírnění následků nehody

Hrozí-li nebezpečí srážky s vozidlem nebo chodcem, tato funkce vás na nebezpečí upozorní a zároveň sníží rychlost, což pomáhá minimalizovat následky případného nárazu.

Upozornění na opuštění jízdního pruhu

Pokud vůz vyjede z jízdního pruhu, aniž byste aktivovali směrový ukazatel, spustí se vizuální a akustická varování, která vás na tuto skutečnost upozorní, abyste mohli okamžitě zareagovat.

Systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace

Kamera instalovaná na čelním skle sleduje, zda vozidlo nesjíždí z vozovky, a využívá elektrický posilovač řízení k aplikování mírných zásahů do řízení pro udržení vozidla v jízdním pruhu. Za určitých podmínek může také aplikovat brzdnou sílu.

Systém pro udržování v jízdním pruhu

Pomáhá udržovat vozidlo uprostřed jízdního pruhu a eliminuje tak nutnost opravných zásahů volantem a únavu z řízení. Zejména na dálnicích zaručuje méně stresující zážitek z jízdy.

Systém rozpoznávání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek identifikuje dopravní značky a tyto informace vám předává prostřednictvím vizuálního zobrazení. Současně lze vždy zobrazit dvě značky.

Inteligentní omezovač rychlosti

Chytře kombinuje stávající nastavitelnou funkci omezovače rychlosti se systémem rozpoznávání dopravních značek. Automaticky nastavuje rychlostní limit podle toho, co detekuje systém rozpoznávání dopravních značek.

Inteligentní adaptivní tempomat

Tato funkce zaznamená, pokud se vozidlo jedoucí v sousedním pruhu chystá zařadit před vás a včas přizpůsobí rychlost. Pomáhá také udržovat rozestup mezi vámi a vozidlem jedoucím vpředu, takže nebudete muset měnit rychlost.

Adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v kolonách

Tato funkce udržuje nastavenou stálou rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Pokud detekované vozidlo zastaví, funkce zpomalí a zastaví vaše vozidlo, aniž byste museli sešlápnout brzdový pedál.

Pocit spojení

Když se do vozu Civic posadíte, okamžitě se stanete jeho součástí.

Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda Civic. Venkovní snímek.

S cílem zlepšit agilitu vozu Civic jsme přezkoumali a přehodnotili všechny jeho aspekty. Veškeré technologie byly navrženy tak, aby společně vytvářely vůz, který považujeme za nejvyspělejší a nejsportovnější model Civic všech dob.

Padne vám jako ulitý

Civic nabízí díky ergonomické jízdní poloze a novému systému dvoupastorkového řízení vynikající odezvu a kontrolu, což zaručuje podmanivý zážitek z jízdy.

Na silnici drží jako přibitý

Zavěšení bylo rovněž nakonfigurováno pro účelné a přímé ovládání a využívá nezávislý víceprvkový systém vzadu a uspořádání se vzpěrami MacPherson vpředu.

Model Honda Civic z ptačí perspektivy. Ve městě.
Záběr interiéru modelu Honda Civic.