Close
Zavřít
Posunout

Rozvíjení myšlenky

Naše města se mění: a proč ne naše auta?

Naše města den za dnem žijí, dýchají. Rostou, rozvíjejí se a přizpůsobují lidem, kteří se v nich pohybují. Přichází čas, aby se i auta stala součástí budoucí proměny našich měst. Společnost Honda je přesvědčená, že nejlépe se této úlohy zhostí vývojem plně elektrického vozu, který bude odrazem pokrokových hodnot. 

POD KŮŽÍ NOVÉHO MODELU Honda e

Podívejte se blíže na inovativní technologie, díky kterým vám jízda v našem elektromobilu bude přinášet radost.

VAŠE BUDOUCÍ BARVA

Klidná a chladná, tmavá a náladová nebo zářivá a sportovní? Vyberte si barvu zcela nového modelu Honda e, která bude vyhovovat vám a vašemu životnímu stylu.

Zobrazené vozidlo je Honda e Prototype, které se od sériově vyráběného modelu může lišit. Barvy slouží pouze pro ilustraci.

Crystal Black Pearl

Crystal black pearl

Vzhled

Moderní minimalismus znamená více, než je na první pohled patrné.

Honda e Prototype nachází inspiraci v původním modelu Honda Civic. Nabízí moderní retro vzhled s jemnými detaily a sportovním charakterem. Symetrické světlomety s LED technologií jsou usazené v temně černém rámu. Stejný efekt se objevuje i u zadních svítilen. S důrazem na detail je ukryto vše, co je možné skrýt. Asistenční systémy jsou prakticky neviditelné. Mimo pohled jsou i nabíjecí konektory. Střecha jako by se jemně vznášela nad prosklenou částí. Výsledkem je nová úroveň estetiky. Atraktivní, dokonale proporčně vyvážený kompaktní elektromobil, který tiše proklouzne ulicemi a mrštně vyrazí mimo město.

Vnitřní příběh

Jedinečně uvolněné prostředí vozu Honda e Prototype

Vzdušný interiér automobilu Honda e Prototype, inspirovaný japonskou tradicí architektury, je vyjádřením principu „Ma“. Toto slovo popisuje dynamiku tvořenou otevřeným prostorem. Designéři a inženýři společnosti Honda v harmonické spolupráci navrhli plochou podlahu a pohon zadních kol, který umožňuje vytvořit žádoucí otevřený interiér. Čistá a přehledná grafika informačního displeje a infotainmentu propojuje nejnovější technologické prvky s přirozenými, intuitivními pocity. Úložné prostory a nabíjecí konektory zajišťují, že vše má své místo. 

Pokročilé technologie, rafinovaná jednoduchost

Nejmodernější technologie spojující lidi

Digitální přístrojová deska přes celou šířku interiéru vozu Honda e Prototype ukazuje, že technologie dokážou lépe spojovat lidi. K dispozici je bezproblémové připojení smartphonu, hlasové ovládání systémů a bezpočet informací o cestě a jízdním stylu řidiče. Zpětná zrcátka jsou nahrazena nejmodernějšími, nejpokročilejšími videokamerami, které ukazují okolí vozu s mnohem přesnějšími detaily než jakékoli zrcátko a prakticky eliminují nebezpečí mrtvých úhlů. Navíc snižují odpor vzduchu. Na stylovém dvouramenném volantu jsou umístěna tlačítka usnadňující přístup k oblíbeným funkcím. A všimli jste si, že něco chybí? V tomto voze nenajdete řadicí páku. Namísto ní jsou u kolene řidiče prakticky umístěná tlačítka Drive, Reverse a Park.

Špičkové nabíjecí zařízení

Dobíjení kdykoli a kdekoli

Jestliže nám automobily přinesly svobodu, pak nejnovější generace elektromobilů, jako je třeba Honda e Prototype, nabízejí zcela nový druh svobody: akumulátor vozu je možné nabíjet, kdykoli a kdekoli chcete. S využitím střídavého proudu je možné elektromobil dobíjet doma přes běžnou zásuvku nebo u dobíjecí stanice. Svůj vůz můžete zaparkovat třeba v nákupním centru, připojit jej k dobíjecí stanici a dobít akumulátor, zatímco procházíte módní butiky. Na delších cestách poskytuje řidičům elektromobilů flexibilitu celonárodní síť dobíjecích stanic. Můžete kdekoli zastavit a díky rychlonabíječce doplníte akumulátor na 80 % kapacity během pouhých 30 minut.

Více než 200 km na jedno nabití

S dojezdem více než 200 km vám Honda e Prototype umožní více než pohodlně zvládat každodenní
úkoly. Každá cesta přitom může znamenat radost: tento elektromobil má nízko položené těžiště a pohon zadních kol, a zajišťuje tak vynikající ovladatelnost na silnici. Díky daňovým úlevám a nižším nákladům na palivo ve srovnání s vozy se zážehovými a vznětovými motory vám nová generace elektromobilů Honda přinese víc než jen dobrý pocit.

Přidejte se k nám

Buďte mezi prvními vlastníky nového elektromobilu Honda.

Jste připraveni stát se součástí revoluce a zažít vzrušení z nového elektromobilu Honda? Již brzy si jej budete moci zarezervovat. Zaregistrujte se k zasílání novinek.