DALŠÍ KAPITOLA

Přivítejte dynamický, vyspělý Jazz a sportovní, všestranný Crosstar. Zavázali jsme se pracovat na elektrifikaci, a tak mají oba dvoumotorové hybridní hnací ústrojí, díky němuž jezdí úsporně a mají hbité reakce a kultivovaný výkon.

  • Hybridní hnací ústrojí

    e:HEV

  • Úžasně flexibilní

    Flexibilní sedadla Magic Seats

MALÉ ROZMĚRY, VELKÝ DOJEM

Poznejte hlavní přednosti nových modelů Honda Jazz a Crosstar.

Srdcem zcela nového modelu Jazz je nové hybridní hnací ústrojí. Vůz rychle reaguje: přenos výkonu je hladký a plynulý. Je kultivovaný: má nejmodernější převodovku s přímým pohonem a uhlazený, pohodlný interiér. A je úsporný: využívá nejnovější technologie, které snižují emise a spotřebu paliva.  Sečteno a podtrženo, užijete si bezpečnou jízdu s vědomím, že výkon je naprosto optimální. 

ŠIRŠÍ VÝBĚR

Zcela nové modely Jazz a Crosstar mají stejné vyspělé hybridní hnací ústrojí, ale každý z nich je individualita.  Ať si vyberete sofistikovaný Jazz, nebo všestranný Crosstar, brzy zjistíte, že jejich hlavní kouzlo spočívá v tom, jak se chovají během jízdy.

CROSSTAR HYBRID

JAZZ HYBRID

VŮZ, KDE JE OPRAVDU DOBŘE

Uvnitř je zcela nový model Honda Jazz stejně vyladěný jako zvenku.

Nová perspektiva

Zcela nové vozy Jazz a Crosstar nabízejí panoramatický výhled na cestu a otevírají řidiči skutečně širokoúhlý pohled na svět.  Díky vynikajícímu výhledu se za volantem budete cítit jistěji a všichni ve voze budou ve větším bezpečí.

Kompletní informace

Přístrojový panel je navržen tak, abyste rychlým pohledem našli všechny důležité informace.  Místo staromódních měřidel je použit horizontální 7palcový displej TFT s jednoduchými funkcemi, který podtrhuje celkový dojem prostornosti a vysoké kvality interiéru.

Pohodlné sezení

Přední sedadla jsou širší, než je běžné, a jsou opatřena prvky, které zmírňují únavu a obvykle jsou spíše ve vozech z kategorie limuzín.  Vylepšili jsme bederní opěru a v už původně prostorném interiéru jsme vytvořili více místa na nohy.  Vzadu jsou naše pověstná flexibilní sedadla Magic Seats, která je možné nastavit mnoha různými způsoby, aby se do vozu podle potřeby vešlo více lidí nebo více zavazadel. Model Crosstar má voděodolné čalounění, abyste mohli nad malými nehodami, jimž se při aktivním životním stylu nevyhnete, jen mávnout rukou. 

Přehledný displej

Na 9palcové centrální obrazovce systému Honda CONNECT se zobrazují nejpoužívanější aplikace, takže snadno a rychle vyberete tu, kterou právě potřebujete. Jednotlivé kategorie aplikací jsou pro ještě snazší orientaci barevně odlišené.

HYBRIDY JSOU VOZY BUDOUCNOSTI

Zcela nová řada hybridních vozů Jazz je dalším důležitým krokem kupředu.

Hybridní vozidla nás přibližují k ideálu nulových emisí. To je meta, k níž chceme dospět díky výraznému vylepšování každého dalšího modelu, rozšiřování nabídky hybridních vozů a vytrvalého směřování k elektrifikaci.