Moderní uspořádání

Interiér modelu CR-V působí sofistikovaným a moderním dojmem. Přehledný design přístrojové desky umožňuje širší výhled za jízdy, zatímco obrazovka multimediálního systému, tlačítka a ovládací prvky jsou pro řidiče snadno dostupné.

Tříčtvrtinový pohled na interiér modelu Honda CR-V Hybrd SUV.

Promyšlené úložné prostory

Díky velké středové loketní opěrce vpředu, která ukrývá objemný úložný prostor o objemu 9 litrů, můžete mít své cennosti vždy skryté. Vedle bezdrátové nabíjecí podložky na středové konzole je také prostor pro další mobilní zařízení pro spolujezdce.

Detailní záběr interiéru vozu Honda CR-V Hybrid zobrazující úložný prostor v loketní opěrce

Vyhřívaná přední i zadní sedadla

Přední sedadla potažená kůží stabilizující polohu těla nabízejí v nejvyšších stupních výbavy chlazení i vyhřívání – pomohou vám dorazit do cíle bez ohledu na počasí. V nejvyšších stupních výbavy jsou vyhřívaná také zadní sedadla v případě chladného počasí.

Detail vyhřívaných předních sedadel a ovládání vyhřívaných sedadel.

Vyhřívaný kožený volant

Vychutnejte si za chladných zimních rán luxusní pocit z vyhřívaného koženého volantu. K dispozici ve vybraných stupních výbavy.

Detailní záběr vyhřívaného koženého volantu vozu Honda CR-V Hybrid

Sklápěcí a posuvná zadní sedadla

Zadní sedadla se sklápějí a posouvají téměř stejně jako přední sedadla, což poskytuje cestujícím na zadních sedadlech velkorysý prostor pro nohy i hlavu a umožňuje variabilní úložný prostor.

Zadní část vozu Honda CR-V Hybrid se sklopenými zadními sedadly a psem v zavazadlovém prostoru

Flexibilní zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor modelu CR-V má objem 617 l. Se sklopenými sedadly se však může zvětšit až na 1710 l, takže nabízí opravdu velkorysý úložný prostor. Nízká dolní hrana zavazadlového prostoru také usnadňuje nakládání a vykládání těžkých předmětů. Díky zadním posuvným sedadlům děleným v poměru 60/40 je zavazadlový prostor variabilní.

Pohled zezadu na model Honda CR-V Hybrid se psem a figurantem sedícími v zavazadlovém prostoru

Snadný přístup k systému uchycení dětské sedačky ISOFIX

Díky snadno přístupným úchytům ISOFIX (I-SIZE) na zadních sedadlech a dostatečnému prostoru pro sedačky umístěné po i proti směru jízdy můžete zajistit, aby vaše dítě bylo vždy v pohodlí a bezpečí.

Detailní záběr na systém uchycení dětské sedačky ISOFIX vozu Honda CR-V Hybrid

Prohlédněte si interiér vozu CR-V

Pojďte si s námi prohlédnout kvalitní a propracovaný interiér plný nejnovějších technologií.

Zavřít

Detailní záběr na displej v interiéru vozu Honda CR-V Hybrid