Hybridní výkon Honda

Inteligentní hybridní hnací jednotka Honda, která je spojena s dvoulitrovým benzinovým motorem, poskytuje modelu CR-V maximální výkon 184 k a točivý moment 335 Nm. To znamená, že toto velké SUV dokáže plynule zrychlit z 0 na 100 km/h za 9 sekund.

Možnosti hnací jednotky


Nyní si můžete vybrat mezi plně hybridní a plug-in verzí nového modelu CR-V.

Pár odcházející od zaparkovaných vozů CR-V

e:HEV Full Hybrid

Model CR-V Full Hybrid je vybaven naší hnací jednotkou e:HEV. Nabíjí se sám a na plnou nádrž má dojezd až 960 km. Efektivní hnací jednotka zaručuje také kombinovanou spotřebu paliva 5,9 litru na 100 km a emise CO2 začínají na pouhých 110 g/km.* Naše výkonná a efektivní hnací jednotka e:HEV poskytuje výjimečné jízdní vlastnosti a je vybavena dvěma elektromotory a třemi režimy pohonu – elektrickým, hybridním a pomocí spalovacího motoru. Zajišťuje optimální spotřebu paliva a klid při jízdě na dlouhé vzdálenosti.

Modrý vůz CR-V na horské silnici

e:PHEV Plug-in Hybrid

Model CR-V Plug-in Hybrid je vybaven naší hnací jednotkou e:PHEV a větším akumulátorem, který prodlužuje dojezd. Pokud zvolíte režim EV, může e:PHEV dojet na čistě elektrický pohon bez emisí až 81 km. A když se akumulátor vybije, začne výkonný zážehový motor o objemu 2 l dodávat energii elektromotoru. Úsporná hnací jednotka má váženou spotřebu paliva 0,8 l a energie 15,6 kWh na 100 km a vážené emise CO2 začínají na velmi nízké hodnotě 18 g/km (údaje WLTP).

Bílý vůz CR-V s detailem přípojky

Plynulé ovládání

Nový vůz CR-V poskytuje výkon a točivý moment, které máte k dispozici, když je potřebujete – v městském i venkovském prostředí. Díky 4 různým jízdním režimům – Sport, Normal, Econ a Snow – mění nastavení vozidla tak, aby poskytovalo optimální výkon, pohon kol a efektivitu podle podmínek na silnici. Pomocný systém sjíždění s kopce vám pomůže sjíždět pomalu s kopce konstantní rychlostí bez nutnosti brzdit.

Plug-in hybrid má k dispozici také přídavný režim Tow Mode, který pomáhá s řízením nabíjení při tažení přívěsu o hmotnosti až 1500 kg.

Přepínač pro plynulé ovládání

Další informace o hybridních pohonných jednotkách vozu CR-V

Zjistěte více o tom, co dodává vozu CR-V dynamický zážitek z jízdy.

Zavřít

Tříčtvrtinový pohled zepředu na vůz Honda CR-V Hybrid připojený při dobíjení

Další: Dobíjení ze zásuvky