Head Up displej

Ve vyšších stupních výbav modelu CR-V se Head Up displej promítá přímo na čelní sklo, takže můžete sledovat důležité informace o jízdě, aniž byste museli spustit oči z vozovky. Jas a zobrazované informace si můžete přizpůsobit pomocí ovládacích prvků na multifunkčním volantu.

Detailní záběr Head Up displeje modelu Honda CR-V Hybrid

Digitální displej řidiče

Standardně je k dispozici 10,2" digitální displej řidiče umístěný za volantem. Zobrazované informace můžete vybrat pomocí ovládacích prvků na multifunkčním volantu.

Detailní záběr digitálního displeje řidiče vozu Honda CR-V Hybrid

Elektrické otevírání dveří zavazadlového prostoru

Nakládání a vykládání velkého zavazadlového prostoru modelu CR-V usnadňují elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru. Umožňuje přístup do zavazadlového prostoru bez použití rukou buď pomocí klíče, nebo snímače pod nárazníkem. A potom stačí klepnout na tlačítko a funkce Walk Away Close zavře dveře zavazadlového prostoru a bezpečně zamkne vozidlo, když budete odcházet. Můžete také ovládat výšku otevření dveří zavazadlového prostoru, abyste se nemuseli natahovat při jejich zavírání.

Pohled zezadu na model Honda CR-V Hybrid se psem a figurantem sedícími v zavazadlovém prostoru

Multimediální systém

Centrální 9" dotyková obrazovka Honda CONNECT vás hladce propojí s oblíbenými aplikacemi prostřednictvím Apple CarPlay nebo Android Auto. Je také vybavena navigačním systémem s možností chytré úspory paliva.

Detailní záběr na multimediální systém vozu Honda CR-V Hybrid

Pomocníci při parkování

S parkovacími senzory vpředu i vzadu a standardně dodávanou zadní kamerou je parkování i s vozem CR-V snadné. Zařaďte zpátečku a 9" obrazovka multimediálního systému ožije kombinací širokoúhlého pohledu dozadu a pohledem shora dolů na prostor bezprostředně za vámi.

Navíc systém Honda Parking Pilot, který je k dispozici u modelu CR-V Plug-in Hybrid, dokáže rozpoznat nejbližší vhodné parkovací místo a zaparkovat za vás.

Detailní záběr na parkovací senzory vozu Honda CR-V Hybrid

Působivý zvuk

Díky prémiovému zvukovému systému BOSE s 12 reproduktory ve vybraných stupních výbavy si můžete při každé jízdě užívat křišťálově čistý zvuk.

Detailní záběr na reproduktory Bose vozu Honda CR-V Hybrid

Bezdrátové nabíjení telefonu

Díky bezdrátové nabíjecí podložce ve středové konzole, která je součástí standardní výbavy, můžete mít své mobilní zařízení vždy plně nabité. Nejnovější porty USB-C vpředu a vzadu poskytují další možnost nabíjení zařízení spolucestujících.

Detailní záběr na technologii bezdrátového nabíjení vozu Honda CR-V Hybrid

Bezklíčový vstup a zapalování

Když máte u sebe v kapse nebo v tašce chytrý klíč, vůz CR-V se odemkne, jakmile vezmete za kliku dveří. Jediným stisknutím tlačítka zapalování model CR-V nastartuje a je připraven k jízdě.

Boční pohled na vůz Honda CR-V Hybrid s figurantem

Systém kamer pro více náhledů

Systém kamer pro více náhledů, který je k dispozici ve vybraných stupních výbavy a který využívá několik kamer umístěných kolem vozu, zobrazuje na displeji Honda CONNECT jasný 360° pohled na okolí při manévrování v úzkých místech a při vyjíždění z nich.

Detailní záběr na systém kamer pro více náhledů vozu Honda CR-V Hybrid

Vzdálené připojení (pouze verze Plug-in)

Aplikace My Honda+ vás udržuje v plném spojení s vozem CR-V doma i na cestách. Nepamatujete si, kde jste zaparkovali? K vozu vás dovede aplikace. Zjistěte stav paliva nebo nabití svého vozu CR-V nebo překontrolujte, zda jsou okna zavřená a dveře zamčené – to vše na dálku prostřednictvím aplikace. Můžete také ušetřit čas tím, že zapnete klimatizaci před cestou, aby byl automobil připravený k jízdě při ideální teplotě – ještě než vyjdete z domu.

Detailní záběr na figuranta používajícího aplikaci My Honda+
Tříčtvrtinový pohled zepředu na vůz Honda CR-V Hybrid v horách