Zavřít

Výkon modelu CR-V

Vysoký výkon

Výkon, který popírá zákony matematiky. Nový silný vznětový motor 1.6 vám při stejném objemu nabízí ještě vyšší výkon.

Posunout

Potřebujete svézt?

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V.

Usedněte za volant nového CR-V a objevte nejnovější inovace Honda, které posunou zážitek z jízdy a vaši náladu na zcela novou úroveň.

Jezděte chytřeji

Model CR-V zvládne ty nejnáročnější jízdní podmínky.

Boční pohled na model Honda CR-V s obrázkem pohonu předních kol.

Normální jízdní podmínky a pohon dvou kol v plném záběru.

Působivá úspora paliva

Usilovně jsme přemýšleli o tom, jak používáte AWD. Náš inovativní systém AWD se může pochlubit vyšší úsporou paliva, protože se aktivuje, pouze pokud snímače otáček kola zjistí ztrátu trakce. Tím získáte v případě nutnosti maximální přilnavost bez zbytečného plýtvání palivem.

Buďte v bezpečí

Optimální trakce, stabilita a manévrovatelnost – to jsou přednosti celé řady CR-V. To proto, že všechny vozy mají v základní výbavě náš inovativní stabilizační systém vozidla (VSA), který zahrnuje několik pokročilých jízdních systémů zlepšujících bezpečnost na silnici.

Pohled shora na model Honda CR-V s obrázkem systému VSA.

Stabilizační systém vozidla (VSA) zlepšuje trakci, stabilitu a manévrovatelnost.

Boční pohled na model Honda CR-V s obrázkem pohonu předních kol.

V obtížnějším terénu se aktivuje pohon všech čtyř kol.

Výkon ohleduplný k naší planetě

Náš nový motor 1.6 i-DTEC není pouze výkonnější, ale má také nižší spotřebu paliva a může se pochlubit naší nejnovější technologií Earth Dreams Technology.

Nový motor 1.6 i-DTEC je k dispozici u verze CR-V s pohonem všech kol. Poskytuje výkon 160 k, točivý moment 350 Nm a emise CO2 pouhých 129 g/km s manuální převodovkou a 134 g/km s automatickou převodovkou. Kdykoli potřebujete, máte k dispozici vyšší výkon a točivý moment, aniž by došlo ke zvýšení spotřeby paliva.

Motor budoucnosti

Kvůli úspoře paliva nemusíte obětovat výkon.

Naším cílem je nabídnout radost z jízdy a současně chránit planetu. Říkáme mu Earth Dreams. Je opravdovým motorem budoucnosti, který kombinuje optimální spotřebu paliva s dynamickým zážitkem z jízdy.

Detailní záběr loga Honda Earth Dreams.

Jaký motor zvolíte?

Vyberte systém 2WD nebo 4WD – pak jej upravte podle svých představ

2WD

Díky chytrým úsporným technologiím poskytuje verze modelu CR-V s pohonem dvou kol točivý moment 300 Nm a emise CO2 pouhých 119 g/km*. Je k dostání s šestistupňovou manuální převodovkou.

4WD

Pokud jste řidičem, který podniká řadu delších cest, měl by vás zajímat vznětový motor i-DTEC, který umožňuje dosáhnout vyšší úspory paliva při jízdě plynulou rychlostí. Model 4WD s impozantní záběrem je dostupný ve verzi s 6stupňovou manuální nebo 9stupňovou automatickou převodovkou.

*Údaje o spotřebě paliva pochází z oficiálních výsledků laboratorních testů regulovaných EU. Tyto výsledky jsou uváděny pouze pro srovnávací účely a nemusí odpovídat hodnotám skutečné jízdy.

Obrázek modelu CR-V zepředu. Obrázek motoru.
Motor
Max. výkon
Kombinovaná spotřeba paliva*
Emise CO₂
2WD
 • 1.6
 • Manuální
 • Vznětový
120 k při 4 000 ot/min 4,4-4,5 l/100 km 115–119 g/km
 • 2.0
 • Manuální
 • Zážehový
155 k při 6 500 ot/min 7,2 l/100 km 168 g/km
4WD
 • 1.6
 • Manuální
 • Vznětový
160 k při 4 000 ot/min 4,9–5,1 l/100 km 129–133 g/km
 • 1.6
 • Automatická
 • Vznětový
160 k při 4 000 ot/min 5,1–5,3 l/100 km 134–139 g/km
 • 2.0
 • Manuální
 • Zážehový
155 k při 6 500 ot/min 7,4–7,6 l/100 km 173–177 g/km
 • 2.0
 • Automatická
 • Zážehový
155 k při 6 500 ot/min 7,5–7,7 l/100 km 175–179 g/km

Dokonalá rovnováha výkonu

Výkon plus úspora paliva rovná se dokonalé jízdní vlastnosti.

Nová 9stupňová převodovka

U našeho vyspělého vznětového motoru o objemu 1,6 l nabízíme také novou 9stupňovou automatickou převodovku. Díky devíti stupňům budete mít vždy k dispozici ideální převodový poměr, takže zrychlování a zpomalování bude plynulejší. Motor tak nabízí vynikající odezvu, nižší spotřebu paliva a nižší emise.

Praktická spotřeba paliva

Naše vznětové motory 1.6 i-DTEC vám poskytují dokonalou rovnováhu výkonu a spotřeby paliva. Jsou k dispozici s výkonem 120 k u verze 2WD a 160 k v kombinaci se systémem 4WD. Nabízí lepší citlivost a hbitější jízdu než ostatní vznětové motory, poskytují točivý moment 350 Nm a emise CO2 dosahují pouhých 115 g/km.

Detailní záběr řadicí páky modelu Honda CR-V.
Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V. V horách/ve městě.

Zážehový motor 2.0 i-VTEC s výkonem 155 k využívá variabilní časování a elektronické řízení zdvihu ventilů k dosažení optimálního výkonu při vysokých otáčkách motoru a nízké spotřeby paliva při nižších otáčkách. K dispozici je 5stupňová automatická převodovka s pohonem 4WD nebo 6stupňová manuální převodovka se systémem pohonu 2WD nebo 4WD.

Sledujte úsporu paliva

Systém Eco Assist vám pomáhá jezdit efektivněji.

Tlačítko Econ nastaví systém modelu CR-V tak, aby se dosáhlo vynikající úspory paliva a nejnižších hodnot emisí CO2 v dané třídě (od pouhých 119 g/km). Úsporná jízda se projeví také na přístrojové desce – změní se z modré na zelenou, takže se po čase naučíte jezdit úspornějším způsobem, čímž ušetříte za palivo u čerpacích stanic.

Detailní záběr tlačítka eco modelu Honda CR-V.

Pokročilá ochrana

Co je na Hondě nejdůležitější? Lidé uvnitř. A náš nejnovější model CR-V posouvá bezpečnost na ještě vyšší úroveň.

Mezi bezpečnostní prvky patří protikolizní systém (do 30 km/h), který je u verze Comfort v základní výbavě. Monitoruje provoz před vaším vozem a varuje před hrozící čelní srážkou, čímž vám poskytuje čas zareagovat. Dále je zde varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, které vás upozorní, pokud začnete ze svého pruhu vyjíždět. A abyste byli ještě ve větším bezpečí, inteligentní systém varování před hrozící čelní srážkou monitoruje prostor kolem vašeho vozu a pomáhá zabránit nehodám.

Detailní záběr tlačítek systému LKAS a displeje i-MID modelu Honda CR-V.
Honda Civic 5D s obrázkem systému LKAS.

Dosud nejbezpečnější model CR-V

Kromě stylového designu má model CR-V komplexní bezpečnostní vybavení, díky kterému poprvé získal pět hvězdiček v testu Euro NCAP.

Pohled shora na model Honda CR-V zobrazující kostru vozu.

Inteligentní ochrana

Systém zmírnění rizika hyperflexe krku absorbuje při srážce část nárazu a pomáhá tak minimalizovat závažnost zranění krku.

Inteligentní airbagy

Přední airbagy používají dvoufázový vyvíječ plynu, který umožňuje měnit aktivaci airbagu podle závažnosti nárazu. Boční hlavové airbagy chrání řidiče a cestující v případě bočního nárazu.

Aktivní elektrický posilovač řízení (MA-EPS)

Systém, který zjišťuje nestabilitu na kluzkém jízdním povrchu při zatáčení i brzdění a automaticky vyzve řidiče k zatočení ve správném směru.

Systém nouzového zastavení (ESS)

Automaticky aktivuje brzdová a výstražná světla, pokud zjistí nouzové brzdění a upozorní tak vozidla za sebou, že začíná náhle brzdit.

Bezpečnost také pro chodce

Konstrukce přední části nového modelu CR-V je navržena k absorbování energie v případě srážky s chodcem.

Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...