Honda e Správná volba

Správná volba 2021

Atraktivní financování s inovativními prvky ÚVĚRU od HONDA FINANCE

Financování Honda Správná Volba 2021 vám již od začátku garantuje zůstatkovou hodnotu vašeho vozu. Výši akontace, dobu splácení a počet kilometrů najetých za rok si můžete nastavit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Smlouvu můžete uzavřít na dobu 24, 36 nebo 48 měsíců a během té doby se můžete rozhodnout, zda si svůj vůz ponecháte, vyměníte za nový anebo jednoduše vrátíte. 

Princip financování

1. Akontace:

Nejdříve si zvolíte výši akontace na svůj nový vůz. Akontací se rozumí částka, kterou hradíte na počátku splátkového období. Můžete si vybrat jakoukoli částku mezi 0 - 40 % z pořizovací ceny.

Zvolte si předpokládaný roční nájezd: 10 000, 20 000 nebo 30 000 km za rok.

 2. Doba splácení:

Zvolíte si dobu měsíčního splácení úvěru mezi 24 - 48 měsíci.

Všechny zvolené parametry jako typ a model vozidla, délka splácení a předpokládaný roční nájezd km ovlivní výši garantované zůstatkové hodnoty daného vozu, která bude odpovídat poslední navýšené splátce na konci vašeho splátkového období.

 3. Závěrečná volba:

Na konci splácení se rozhodnete pro další krok:

·         1/ Pořídíte si nové vozidlo

Stávající hodnota vašeho vozu bude použita částečně na doplacení zůstatkové hodnoty vozu a částečně jako akontace na nové vozidlo. Vše za vás samozřejmě vyřídí váš autorizovaný dealer Honda. Vy budete pokračovat v měsíčních splátkách obdobně, jako u vozu předchozího.

·         2/ Necháte si stávající vůz

Necháte si svůj stávající vůz s tím, že doplatíte zbývající poslední navýšenou splátku jednorázově nebo požádáte o prodloužení splátkového období.

·         3/ Vrátíte vozidlo

Vozidlo bez doplatku zůstatkové hodnoty vrátíte leasingové společnosti.

Reprezentativní příklad financování pro model HONDA E (modelový rok 2020) „Honda Správná Volba“.

Toto financování získáte za těchto podmínek: pořizovací cena vč. DPH 899 900 Kč, výše úvěru 539 940 Kč, při akontaci: 359 960 Kč, úroková sazba: 3,42 % p.a.; RPSN 8,10 %;  1.-47. měsíční splátka úvěru: 7 287,59 Kč; splátka včetně pojištění (HAV i POV): 9 285,59 Kč, minimální garantovaná budoucí hodnota/48. splátka 251 972 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, délka úvěru 4 roky, při plánovaném nájezdu 15 tis.km ročně. Tato nabídka je platná pro spotřebitele a fyzické osoby podnikající, neplátce DPH a platí do 30.9.2021.

Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Pro více informací a nabídku kontaktujte prosím autorizovaného dealera Honda. Honda Financial Services si vyhrazuje tuto nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit její parametry.