Max Verstappen se seznamuje s vozem Honda HR-V

Max Verstappen je nejmladším vítězem závodu Formula 1™ v historii a úřadujícím mistrem světa formule 1. Mimo trať hledá vzrušující jízdu – například ve voze Honda HR-V. Spusťte přehrávání a podívejte se na jeho testovací jízdu v modelu Honda HR-V kolem centrály stáje Red Bull Racing.

Zavřít

Inspirace výkonem

Zcela nový vůz Honda HR-V nabízí kombinaci stylu, efektivity a progresivního výkonu, takže se v něm hodí i zkušenosti z motoristického sportu.

Exteriér modelu HR-V Hybrid
HR-V Hybrid Exterior

Zcela nové SUV Honda HR-V ve stylu kupé charakterizují uhlazené a elegantní linie, které doplňuje mimořádně moderní exteriér.

Exteriér modelu HR-V Hybrid
HR-V Hybrid Exterior

Hybridní pohonná jednotka Honda, která vítězí v závodech Formule 1™, inspirovala technologii hybridního systému e:HEV tak, aby poskytovala výjimečnou účinnost a výkon v širokém rozsahu jízdních podmínek.

Exteriér modelu HR-V Hybrid
HR-V Hybrid Exterior

Flexibilní sedadla Magic Seats lze kromě sklápění sklopit i vertikálně a vytvořit tak vyšší ložnou plochu za přední řadou. Navíc se dají složit zcela naplocho, takže je snadné ukládat vysoké nebo objemné předměty. 

Exteriér modelu HR-V Hybrid
HR-V Hybrid Exterior

Rozhraní palubní desky je vybaveno devítipalcovým dotykovým displejem se zabudovanou navigací. Bezproblémové přepínání mezi aplikacemi a přístup k DAB a bezdrátovým funkcím Apple CarPlay.