Rolovat

Úspora a výkon

Honda HR-V nabízí nízkou spotřebu paliva a špičkový výkon.

Šestistupňová manuální převodovka zaručuje hladkou jízdu, zatímco stabilizační systém VSA sleduje otáčky jednotlivých kol a automaticky vyrovnává nedotáčivost či přetáčivost vozu. Systém vypnutí motoru při zastavení vozu optimalizuje spotřebu paliva při čekání na semaforech vypnutím motoru a jeho opětovným nastartováním, když nadejde čas znovu vyrazit. Společně s režimem Econ, který upravuje nastavení motoru a pomáhá zlepšit spotřebu paliva, je HR-V dokonalou kombinací spotřeby a výkonu.

Snadné řízení

Honda HR-V pomáhá předcházet kolizím při nízkých rychlostech.

Společně se zadní kamerou se po zařazení zpátečky pravé vnější zrcátko sklopí dolů a pomůže vám bezpečně vycouvat, zatímco parkovací senzory vás upozorní na překážky v blízkosti vozu. Asistent pro rozjezd ve svahu brání nechtěnému rozjetí vozu vzad při stání v kopci. Protikolizní systém (do 30 km/h) dokáže vyhodnotit možnou srážku při nízké rychlosti a v případě nutnosti použití brzd vás před jejich aktivací jako poslední možnosti automaticky upozorní.

Pohodlný a praktický interiér

Honda HR-V se přizpůsobí vašim potřebám.

Model HR-V má široké dveře, které umožňují snadný přístup do velkého zavazadlového prostoru. Ten můžete dále zvětšit díky praktickým sedadlům Magic Seats, která lze zcela sklopit či individuálně složit a získat tak flexibilně využitelný prostor v interiéru. Budete se divit, co všechno se do vozu HR-V vejde. Přední sedadla jsou plně nastavitelná a vyhřívaná. Jakmile jste uvnitř, zažijete výjimečný prostor na hlavu a nohy. Vše ještě umocňuje otevírací prosklená střecha.

Vyspělé bezpečnostní systémy

Honda HR-V pomáhá předcházet nebezpečným situacím, které byste mohli běžně přehlédnout.

Systém upozornění na opuštění jízdního pruhu upozorňuje na nežádoucí vyjetí z jízdního pruhu. Varování před čelní srážkou vás varuje před možností kolize při nízkých rychlostech. Oba systémy vás informují akustickým signálem a vizuálním zobrazením na palubní desce.

Konektivita

Díky ovládacím prvkům na dosah ruky vás HR-V zabaví a zajistí vaše připojení na cestách.

Po připojení smartphonu pomocí USB nebo Bluetooth získáte pomocí rozpoznávání hlasu přístup na internet nebo můžete telefonovat s využitím funkce hands-free. 7'' dotykovou obrazovku si můžete přizpůsobit vlastní tapetou. Přes obrazovku získáte přístup k satelitní navigaci Garmin, digitálnímu rádiu DAB a přehrajete si video pomocí HDMI připojení.