Výkon modelu Jazz

Výkon, se kterým si užijete zábavu

Zažijte energii

i-VTEC 1,5 l

130k

motor

i-VTEC 1,3 l

102k

motor

Posunout

Produktové logo Honda Jazz

Jazz v rychlém tempu

Výkon ladící s novým vzhledem.

Vstaňte a vyrazte

Zábavu z řízení bereme vážně.

Honda Jazz je nyní k dostání se dvěma skvělými motory i-VTEC: hospodárnou a osvědčenou jednotku o objemu 1,3 l doplňuje zcela nový motor o objemu 1,5 l – najdete jej pod kapotou nejnovější verze Dynamic. Je to velmi energický motor, který je ideální pro kličkování městem i rychlou jízdu za hranicemi velkoměsta – v žilách mu koluje zábava.

Cesta je dlouhá

Dáváte přednost automatické nebo manuální převodovce?

Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda Jazz Dynamic na venkově.

Pokud toužíte po podmanivé jízdě, šestistupňová manuální převodovka modelu Jazz vás rozhodně nezklame. Když budete mít chuť, stejně sportovní jízdu si můžete vychutnat i v modelu Jazz s automatickou převodovkou, neboť díky páčkám řazení máte manuální kontrolu umožňující rychlé řazení jako na závodním okruhu.

Precizní šestistupňová manuální převodovka vás odmění energickou jízdou, ale pokud dáváte přednost automatické jednotce, naše vyspělá sedmistupňová převodovka s plynule měnitelným převodem nabízí plynulé řazení, nižší spotřebu a emise. Sportovní charakter modelu Jazz můžete využít díky různým automatickým režimům a páčkám řazení inspirovaným závodními vozy.

Větší úspora

Obě převodovky poskytují výjimečný výkon a spotřebu, ale model Jazz jde díky funkci vypnutí motoru při volnoběhu ještě trochu dál. Vypne motor, když čekáte na semaforech na zelenou, a poté jej okamžitě znovu nastartuje, když sešlápnete plynový pedál.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Jazz Dynamic ve městě.

Honda Jazz nabízí výběr ze dvou velikostí motorů a dvou různých převodovek, takže je jako doma ve městě i na dálnici.

Bezpečné kombinace

Model Jazz je navzdory svým rozměrům plný bezpečnostních funkcí.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Jazz Dynamic

Díky tolika bezpečnostním funkcím není překvapením, že model Jazz získal ocenění konsorcia NCAP v podobě prvenství ve třídě malých vozů.

Model Honda Jazz vyhodnotila nezávislá organizace Euro NCAP zabývající se zkouškami bezpečnosti jako nejbezpečnější malý vůz. Mohl se už pochlubit nejvyšším hodnocením NCAP v podobě 5 hvězdiček, ale získal také prestižní titul Nejlepší automobil třídy malých vozů 2015 za vynikající výsledky na poli bezpečnosti. V tomto ohledu se nic nezměnilo. Ale to není zdaleka všechno.

Pokročilý systém podpory řízení

Náš bezpečnostní paket podpory řízení zahrnuje například funkci varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu nebo protikolizní systém do 30 km/h. Během jízdy se o vás budou starat.

Systém varování před čelní srážkou

Vizuálními a akustickými signály vás upozorní, když zjistí možnost srážky s vozidlem před vámi.

Systém výstrahy poklesu tlaku v pneumatikách

Tato funkce udržuje vás i vaše cestující v bezpečí prostřednictvím neustálého sledování pneumatik z hlediska případného snížení tlaku, a v případě zjištění možného problému vás na něj předem upozorní.

Automatické přepínání dálkových světel

Tento systém vyhodnocuje jízdní podmínky a automaticky přepíná mezi potkávacími a dálkovými světly.

Automatické spínaní světel při setmění

Vadí nám jízda ve špatném světle, takže jsme přidali senzor, který na vašem voze Jazz automaticky aktivuje světlomety, když se začne stmívat.

Stěrače s dešťovým senzorem

Přední stěrače reagují na první náznak deště a upravují svou rychlost podle jeho intenzity od slabého mrholení po silný liják. Pro vás to znamená, že nemusíte spouštět oči z vozovky a ruce z volantu.