Design

Nový model Honda ZR-V je naše SUV střední velikosti s nepřehlédnutelným vzhledem. Konstrukce podvozku maximálně usnadňuje proudění vzduchu. Integrované světlomety a velká maska chladiče doplňují sofistikovaný vzhled, zatímco aerodynamický zadní spoiler a dvojice koncovek výfuku mu dodávají sportovní nádech.

Bílý vůz ZR-V na příjezdové cestě

Kola

Každý model ZR-V má vlastní design 18" kol z lehké slitiny (obutých do pneumatik 225/55), která umocňují výrazný sportovní vzhled tohoto vyspělého hybridu.

Kola z lehkých slitin modelu ZR-V

Panoramatická střecha

Pokud je největším luxusem prostor, pak otevíratelná panoramatická střecha navozuje v kabině světlý a vzdušný prostor. Jako závan čerstvého vzduchu. K dispozici u vybraných stupňů výbavy.

Bílý vůz ZR-V na horské silnici

Inteligentní světlomety

Model ZR-V je vpředu i vzadu vybaven stylovými světly LED. Systém podpory dálkových světel automaticky upravuje nastavení potkávacích světel a vy se můžete soustředit na řízení. U stupně výbavy Advance nechybějí aktivní světlomety do zatáček ani adaptivní dálkové světlomety, které osvětlují silnici před vámi, aniž by docházelo k oslnění ostatních účastníků provozu.

Modrý vůz ZR-V na příjezdové cestě

Prohlédněte si design exteriéru vozu ZR-V

Prohlédněte si elegantní a sportovní exteriér vozu ZR-V ze všech stran.

Zavřít

Žena sklápějící opěradlo