Digitální displej

Na 10,2" multimediálním informačním displeji se v křišťálově ostrém rozlišení zobrazují všechny potřebné informace pro řidiče, včetně výkonu. Jeho funkce můžete ovládat pomocí ovladačů na volantu, takže můžete sledovat provoz na silnici.

Digitální displej na palubní desce vozu ZR-V

Multimediální systém

Užívejte si naši nejnovější generaci systému Honda CONNECT ve standardní výbavě, která podporuje Apple CarPlay a Android Auto, s centrálně umístěnou 9" dotykovou obrazovkou. Obsahuje satelitní navigaci a digitální rádio DAB.

Multimediální systém na palubní desce vozu ZR-V

Působivý zvuk

V našem stupni výbavy Advance najdete 12 reproduktorů Bose optimálně rozmístěných tak, aby poskytovaly plnohodnotný prostorový zvuk. Model ZR-V je také u vybraných modelů vybaven porty USB-C a USB-A vpředu a vzadu a bezdrátovým nabíjením podle standardu Qi.

Audiosystém vozu ZR-V

Bezklíčový vstup

Když máte u sebe v kapse nebo v tašce chytrý klíč, vůz ZR-V se odemkne, jakmile vezmete za kliku dveří. Jediným stisknutím tlačítka zapalování model ZR-V nastartuje a je připraven k jízdě.

Tlačítko bezklíčového vstupu vozu ZR-V

Elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru

Nechte technologie, ať za vás dělají těžkou práci. Otevřete zavazadlový prostor na dálku a pouhým stisknutím tlačítka aktivujte funkci Walk Away Close, která bezpečně uzamkne dveře zavazadlového prostoru.

Bílý vůz ZR-V na příjezdové cestě s elektricky ovládanými dveřmi zavazadlového prostoru

Bezdrátové nabíjení telefonu

Díky bezdrátové nabíjecí podložce ve středové konzole, která je součástí standardní výbavy, můžete mít své mobilní zařízení vždy plně nabité. Nejnovější porty USB-A a USB-C vpředu a vzadu poskytují další možnost nabíjení zařízení spolucestujících.

Bezdrátové nabíjení telefonu vozu ZR-V

Pomocníci při parkování

S parkovacími senzory vpředu i vzadu a standardně dodávanou zadní kamerou je parkování i s vozem ZR-V snadné. Zařaďte zpátečku a 9" obrazovka multimediálního systému ožije kombinací širokoúhlého pohledu dozadu a pohledem shora dolů na prostor bezprostředně za vámi.

Muž za volantem vozu ZR-V se zobrazenými pomocníky při parkování

Head Up displej

Ve vyšších stupních výbav modelu ZR-V se Head Up displej promítá přímo na čelní sklo, takže můžete sledovat důležité informace o jízdě, aniž byste museli spustit oči z vozovky. Jas a zobrazované informace si můžete přizpůsobit pomocí ovládacích prvků na multifunkčním volantu.

Head Up displej