Oblečení Honda pro skutečné dobrodruhy

Dva muži na motocyklech Africa Twin při jízdě v lese
Dva muži na motocyklech Africa Twin při jízdě v lese
Detailní záběr dvou mužů v bundách z kategorie oblečení pro dobrodružné výpravy
Detailní záběr dvou mužů v bundách z kategorie oblečení pro dobrodružné výpravy

Seznamte se s naší novou řadou oblečení pro dobrodružné výpravy, určenou pro pobyt venku.

Oblékněte dobrodružství

Muž s motocyklem Africa Twin v lese
Muž s motocyklem Africa Twin v lese
Posunout

Helmy

Vynikající a všestranné helmy Honda Arai Tour-X4 dokonale padnou a přitom vám zajistí bezpečí všude, kam vás vaše dobrodružná cesta zavede.

Ať už podnikáte jízdy na dlouhé vzdálenosti nebo výpravy do terénu, nebo si jen užíváte každodenní dojíždění, můžete si dopřát helmu, která vám poskytne mimořádné pohodlí a ochranu.

Navíc můžete připevnit nebo sejmout štítek či hledí podle svých jízdních potřeb.

Detailní záběr helmy pro dobrodružné výpravy

Letní bundy Honda Spidi

Lehčí bundy určené do teplého počasí

Letní bunda Honda Spidi je vyrobena z odolné síťovinové tkaniny, která je zárukou delší trvanlivosti a kvalitní ochrany na dobrodružných výpravách. Zároveň je lehká a dokonale se hodí do teplejšího počasí.

Tento mimořádně odolný materiál s velmi nízkou hmotností 1,7 kg zajišťuje účinnou ochranu před větrem. Pevně všitá podšívka s ventilačními otvory zajistí, že i za vysokých teplot se budete cítit příjemně.

Bunda Honda Spidi, opatřená prvotřídními vyjímatelnými chrániči Force Tech a kapsou na brýle či telefon, je připravena splnit vaše potřeby na cestách za dobrodružstvím.

Detailní záběr muže v bílé letní bundě Honda Spidi
Detailní záběr muže v černé letní bundě Honda Spidi

Bundy Honda Spidi pro dobrodružné výpravy

Silnější bundy pro drsnější výpravy

Naše prémiové nepromokavé, větruodolné a prodyšné bundy jsou navrženy pro dny plné dobrodružství. Spojují tři špičkové ochranné vrstvy v jednu.

Užijte si mimořádné pohodlí a ochranu s ventilačními otvory v kombinaci s vyjímatelnými ochrannými prvky a nepromokavou kapsou pro uložení brýlí nebo telefonu.

Tato bunda s hmotností 2,3 kg vyrobená z usně tloušťky 1,0/1,2 mm vás ochrání během dobrodružných výprav před chladným počasím. Integrovaný nastavovací systém a vodu odpuzující úprava v oblasti zápěstí a dolní části podšívky vás udrží v suchu i za deštivého počasí. Když to shrneme, můžete se starat o důležitější věci, například kde odbočit.

Detailní záběr muže v černé bundě Honda Spidi
Detailní záběr muže v bundě Honda Spidi Ice

Kalhoty

Kalhoty Honda pro dobrodružné výpravy jsou ušity tak, aby poskytovaly prvotřídní ochranu. Vyznačují se nepromokavou a větruodolnou úpravou a zvýšenou prodyšností.

Díky ventilačním otvorům s pečlivě zvoleným umístěním si můžete dopřát jízdu v pohodlí. Nastavitelné chrániče kolen se zvýšenou odolností přispívají k osobitému vzhledu i pocitu dokonale padnoucího oblečení.

Zvolený střih zajišťuje optimální ochranu a odolnost při zachování vysokého standardu kvality a flexibility při nízké hmotnosti, která činí pouhých 1,47 kg. Rovněž dolní část těchto kalhot pro dobrodružné výpravy je nastavitelná a umožňuje dokonalé přizpůsobení botám tak, aby se vám jelo pohodlně.

Detailní záběr kalhot pro dobrodružné výpravy

Rukavice

Pevné rukavice Honda Spidi a rukavice Air

Pevné rukavice Honda Spidi jsou vyrobeny z inteligentní, pružné a nepromokavé syntetické semišové usně. Dokonale padnou a jsou pohodlné. Naše pečlivě střižené pevné rukavice mají integrovány vylepšené neoprenové manžety, větrací otvory a odolné polstrování z uhlíkových vláken na hřbetu ruky, po stranách i na dlani. Díky prvotřídnímu lehkému materiálu váží tyto odolné rukavice pouhých 0,13 kg.

Rukavice Honda Spidi Air s hmotností pouhých 0,09 kg jsou nejlehčí možnou ochranou rukou při jízdě v terénu. Jsou vyrobeny ze stejné inteligentní, pružné a nepromokavé syntetické semišové usně jako pevné rukavice Honda Spidi, pyšní se však štíhlejším a lehčím provedením.

Detailní záběr rukou muže v rukavicích
Detailní záběru ruky v rukavici držící řídítka

Boty

Boty Honda pro dobrodružné výpravy od společnosti Alpinestar jsou zárukou pohodlí a ochrany. Byly speciálně navrženy tak, aby obstály na výpravách za dobrodružstvím, na dlouhých cestách i každodenním dojíždění.

Boty Toucan – Jádrem důmyslného designu modelu Toucan je celistvá vnitřní membrána Drystar zajišťující 100% nepromokavost a vynikající prodyšnost – vlastnosti nezbytné pro pohodlné cestování. Unikátní systém bočního zapínání na velký suchý zip je zárukou dostatečné opory. Zesílená výztuž pro řazení chrání nárt.

Boty Webb – Díky celistvé vnitřní membráně Drystar zajišťující 100% nepromokavost a vynikající prodyšnost jsou tyto boty nejen stylové, ale rovněž pohodlné. Společnost Alpinestar rovněž použila inovativní systém na ochranu kotníků zajišťující ještě vyšší stupeň bezpečnosti.

Naše boty získaly certifikát CE a disponují celou řadou odolných ochranných prvků, kterými je společnost Alpinestar proslulá. Ideálně se hodí pro jakýkoli povrch – štěrk, kamení či písek.

Detailní záběr ze strany na botu pro dobrodružné výpravy

Další stroje řady Adventure