Close

novinka

CB125F

UNIKNĚTE MĚSTSKÉMU CHAOSU

UDĚLEJTE DOJEM

NEPROMEŠKEJTE ŽÁDNÝ OKAMŽIK

PŘIVÍTEJTE SVOBODU

honda/components/content/product/scrollingHeaders/scrollingIntro

Nový CB125F

Přivítejte svobodu

přivítejte svobodu

Únik, po kterém toužíte, je na dosah.

Ponořte se do svého světa otočením plynu a vydejte se do ulic. Jste rychlí. Jste hbití. Jste pánem situace. Hbitá akcelerace výkonného jednoválcového motoru vás naplní nesmírným pocitem svobody. Můžete jet kamkoli, kdy budete chtít. Nepromeškáte žádný okamžik. Toto je váš společník do města. Toto je nový CB125F.

Pohled z pravé strany na motocykl CB125F v barvě Žlutá perleťová Twinkle na silnici (ve městě)

v ulicích jako doma

Prožívejte každou chvíli stylově.

Nový motocykl CB125F přináší vzrušení v každém okamžiku. Je to hbitý a obratný stroj, který svým agresivním stylem vždy udělá dojem. Díky snadnému řízení se můžete pohybovat svobodněji a snadno proplouvat ulicemi. Jízda za prací i za zábavou se pro vás stane potěšením. Vyzrajte na dopravní zácpy a objevte skrytý potenciál města.

Zadní tříčtvrtinový pohled z pravé strany na motocykl CB125F v barvě Žlutá perleťová Twinkle na silnici (ve městě v noci)

síla pro zkrocení města

S novým motocyklem CB125F budete vždy o krok napřed.

Pohled z pravé strany na zaparkovaný motocykl CB125F v barvě Žlutá perleťová Twinkle (ve městě)

Odolný, vzduchem chlazený dvouventilový motor OHC se vstřikováním paliva PGM-FI zajišťuje ve spojení s pětistupňovou převodovkou mimořádně úsporný provoz se spotřebou 51,3 km/l (režim WMTC) a dojezdem přes 600 km na jednu nádrž. Velký točivý moment v nízkých a středních otáčkách zajišťuje pohotovou akceleraci a speciální vyvažovací hřídel přispívá k minimalizaci vibrací. Nový ocelový rám, teleskopická vidlice a dva zadní tlumiče představují dokonale vyváženou kombinaci pro zajištění stability při přímé jízdě a kvalitní odezvy při zatáčení. A pokud se dostanete do úzkých, štíhlý podvozek a pohotovostní hmotnost pouhých 126 kg společně s širokými řídítky – a úhlem řízení 45° vlevo i vpravo – usnadní manévrování.

Detailní záběr přední teleskopické vidlice modelu CB125F

Dva zadní tlumiče zajišťují stabilní ovladatelnost a přináší vám vyšší jistotu v zatáčkách.