Close

Monkey

NEDOSPĚLOST V NEJLEPŠÍM

Vraťte motocyklům čistou zábavu. K tomu byl Monkey vyroben.

Posunout

VZPOMEŇTE SI NA POSLEDNÍ VERZI

Usmívali jste se v helmě?

Když poprvé uvidíte model Monkey, usmějete se. Když se s modelem Monkey poprvé projedete, zaručeně vám roztáhne koutky úst uvnitř helmy na maximum. Je dost malý, aby ho bylo možné umístit na karavan a protáhnout mezerami v dopravě, kterými nic jiného neprojde. Monkey je však hlavně o naprosté a základní radosti z jízdy. A podle nás na tom není nic špatného.

TOTO JE MONKEY

Co víc potřebujete?

Monkey má vlastní styl. A charakter, který se nedá k ničemu přirovnat. Chromovaná, vysoce posazená řidítka, a navíc rám, kyvná vidlice a tlumiče nalakované stejnou barvou jako drobná palivová nádrž – a vysoce zvednuté blatníky – to vše přitahuje pozornost. Stejně jako mohutné pneumatiky s blokovým vzorkem. Pod kapotou se však nachází kvalitně postavená motorka se spolehlivým a ekonomickým, vzduchem chlazeným 125ccm motorem přišroubovaným k odolnému rámu, který se vyznačuje brzděním ABS řízeným jednotkou IMU. Také je malý a lehký, váží pouhých 107 kg, s pohodlným sedlem umístěným 775 mm od země. Je mnohem víc než hračka. Motorka každým coulem. Je to Monkey.

Monkey 125 ccm, detailní pohled na sedlo
Monkey 125 ccm, detailní pohled na palivovou nádrž
Monkey 125 ccm, 3 čtvrtiny zleva zepředu, muž v helmě v popředí
Monkey 125 ccm, jedoucí, 3 čtvrtiny zprava zepředu

MY TVOŘÍME STROJ

Vy čarujete.

Monkey je pocit. Bezstarostného života v daný okamžik a vytváření vzpomínek na dnešek a budoucnost. Jeho historie u značky Honda se vrací až do roku 1961 – svět byl tehdy jiné místo – ale to, co tehdy představovala, čím byla a co znamenala je stejně důležité i dnes. Monkey je svoboda na dvou kolech. A přišel ten správný čas.

Monkey 125 ccm, 3 čtvrtiny zleva zepředu

Další stroje 125 ccm