Close
Zavřít

CBR650R - CBR500R - CB650R Neo Sports Café - CB500F - CB500X

OBJEVTE NEJNOVĚJŠÍ MODELOVOU ŘADU

Posunout

CB650R Neo Sports Café

Elegantní, uhlazené stroje, navržené do města, pro moderní životní styl.

Pouhý pohled na motocykl CB650R Neo Sports Café stačí k tomu, aby se vám rozbušilo srdce. Zmocňuje se vás vzrušení. Očekáváním se celý třesete. S touhle motorkou je posouvání limitů a nadšení na denním pořádku. Je to perfektně navržený stroj s vybavením, které vám vyrazí dech. S kompaktním designem v minimalistickém Neo Sports Café retro stylu, plným LED osvětlením, čtyřválcovým motorem, kterého se už nebudete chtít vzdát, a podvozkem, se kterým nebudou problém ani ty nejostřejší zatáčky. Projeďte se na motocyklu CB650R a ještě dnes si vychutnejte dokonalé spojení síly, stylu a výkonu.

CB650R Neo Sports Café, zprava, s jezdcem při noční jízdě

CBR650R

Každá jízda je malý závod.

Motor burácí a kola se zařezávají do asfaltu, zatímco se proplétáte serpentinami a klopíte zatáčky. Je jedno, jestli se chcete projet po městě, nebo rozžhavit trať na závodní dráze. Motocykl CBR650R zvládne obojí s přehledem. Čtyřválcový motor v sobě skrývá pořádnou nálož výkonu, který budete mít díky podvozku, který zvládne i ty nejostřejší zatáčky, vždycky pod kontrolou. Volitelná kontrola točivého momentu Honda (HSTC) vám zajistí lepší stabilitu pomocí kontroly trakce zadního kola, vidlice Showa SFF USD se zase postarají o výbornou odezvu zavěšení. Drsný sportovní vzhled tohoto motocyklu skvěle doplňuje moderní plné LED osvětlení a digitální LCD displej. Honda CBR650R byla zrozena k závodění, stejně jako vy. Díky motocyklu CBR650R bude každá vaše běžná jízda jako závod.

CBR650R, zprava, s jezdcem, zaparkovaný na závodní dráze

CBR500R

Každý den je závod.

Každý, kdo dává do závodění srdce, ví, že jízdě po závodní dráze se nic nevyrovná. S motocyklem CBR500R, který se pyšní odvážným, ultra agresivním designem a silným řadovým dvouválcovým motorem s antihoppingovou spojkou, si můžete pocit vzrušení z rychlé jízdy plně vychutnat i s řidičským oprávněním A2. Tahle motorka, inspirovaná modelem CBR1000RR Fireblade, má závodění prostě v krvi. Postarali jsme se o to, aby byla dokonale ovladatelná i při těch nejvyšších rychlostech. Také jsme upravili tlumič výfuku, jehož zvuk si nyní zaručeně zamilujete. Plné osvětlení LED se postará o perfektní viditelnost a díky tmavému LCD displeji pro vás bude hračka za jízdy kontrolovat, jak jste na tom. Žijte rychle díky modelu CBR500R.

CBR500R, přední pravý poloprofil, zaparkovaný, s jezdcem na závodní dráze

CB500X

Motorka pro ty, kdo chtějí objevovat město.

Zažijte město jako nikdy předtím. Model CB500X si díky svému výkonu a obratnosti hravě poradí s betonovou džunglí. Kompaktní tvar, pevná konstrukce a odvážný styl: Tahle motorka se nezalekne off roadu ani města. Řadový dvouválec s antihoppingovou spojkou zajistí snadno ovladatelný výkon, na který se můžete spolehnout. S podvozkem, který vydrží v každém terénu, se zase budete při jízdě cítit pohodlně a v bezpečí. Plné LED osvětlení a nový LCD displej motorce jenom dodávají na moderním vzhledu. Dobrodružství čeká, stačí otevřít dveře. Objevte znovu město s modelem CB500X.

CB500X, zprava, s jezdcem, zaparkovaný v horách

CB500F

Drsný, upřímný, dravý.

Elegantní a novátorská, s kompaktním designem ve stylu Street Fighter: Model CB500F přináší osvěžení ověřeného roadsteru v moderním balení. Minimalistické, čisté linie přitahují pozornost k řadovému dvouválcovému motoru. Plné LED osvětlení a LCD displej motorce jenom dodávají na moderním vzhledu. Upravili jsme tlumič výfuku, takže vydává typický jasný zvuk, bez kterého se dnes žádná pořádná motorka neobejde. Model CB500F má všechno, co potřebujete, bez zbytečné zátěže navíc. Tahle motorka se zapíše do dějin. Vychutnejte si svůj motocykl s modelem CB500F.

CB500F, přední pravý poloprofil, zaparkovaný, s jezdcem.