Zavřít

CB500X

Můžete se i ztratit

Motocykl CB500X si díky své hbitosti, dobré ovladatelnosti a uvolněné, vzpřímené jízdní poloze bez námahy poradí s jakýmkoli terénem. Proto ať už se proplétáte městskou džunglí nebo podnikáte výlety do neprozkoumaných oblastí, můžete si dopřát únik od všednosti. K tomu vám postačí řidičské oprávnění skupiny A2.

Posunout

Vydejte se dále

CB500X

Prokličkujte hustým městským provozem, vyjeďte na dálnici a pak hurá do neznáma.

Boční pohled na motocykl Honda CB500X

Řidičské oprávnění

A2

Co to znamená

K dostání v

celé řadě barev

Zobrazit vše

Potřebujete nápovědu?

Nové obzory

Stále existují nová místa, kam jet, a nové věci, které lze objevovat. Proto si vezměte helmu a vyrazte.

Srdcem motocyklu CB500X je kapalinou chlazený řadový dvouválec o obsahu 500 ccm, který je skvělý jak pro toho, kdo každodenně někam dojíždí, tak pro dobrodružné víkendové výpravy. Jeho robustní styl je stvořen pro vyznavače jízdy na otevřených silnicích – a díky mimořádně nízké spotřebě paliva, hbitosti a ovladatelnosti vám už nic nebrání polykat kilometry polních cest, poznávat nová města a všechna místa, kam vás cesta zavede.

Model CB500X při průjezdu tunelem

Zkonstruován pro jízdu po silnicích i mimo ně

Vezměte svůj motocykl CB500X kamkoli jen chcete.

Pohled zepředu na motocykl Honda CB500X na horské silnici

Nový model CB500X byl speciálně navržen pro pohodlné celodenní cestování a víkendové výlety. Je vybaven zavěšením předního kola s delším zdvihem než dříve, takže se můžete bez problémů vydat na hrbolaté silnice mimo město i do dlážděných městských ulic. A nejen to, také čelní štít se zvětšil přibližně o 100 mm, čímž pomáhá zajistit ochranu před odlétajícími předměty.

Nic vás nezastaví

Když se cesta před vámi táhne do nedohledna, pomůže vám palivová nádrž modelu CB500X s větším objemem společně s mimořádně nízkou spotřebou paliva dojet ještě dále než dříve – a také maximálně efektivně.

Boční pohled na motocykl Honda CB500X, studiový snímek

Jezděte stylově

Vyberte si z široké nabídky působivých nových barevných kombinací motocyklu CB500X

Všechna barevná provedení modelu CB500X jsou odolná a zahrnují grafiku na bočních panelech, která zvýrazňuje dobrodružného ducha tohoto stroje.

Boční pohled na motocykl Honda CB500X, studiový snímek
Detailní záběr motocyklu Honda CB500X