Close

NC750X

Výrazný a smělý

Model NC750X překypuje výrazným novým designem a vylepšenou výkonností. Konstrukce zahrnující vyladěný motor o objemu 750 ccm, odpružení s dlouhým zdvihem a příjemnou dvouspojkovou převodovku. Tento motocykl má vše, co potřebujete k bezstarostné jízdě za dobrodružstvím.

Posunout

Dobrodružství je stav mysli

NC750X

Co je na konci silnice? Za rohem? Za kopcem? Dejte průchod své zvídavosti a o zbytek se postará motocykl NC750X.

NC750X na bílém pozadí

Řidičské oprávnění

A

Co to znamená

Potřebujete nápovědu?

Svět čeká

Motocykl NC750X vám pomůže objevovat neznámé

Model NC750X se vyznačuje kompaktní a odolnou konstrukcí a výkonnostními charakteristikami, které vám umožní objevovat svět pohodlně a současně stylově. Díky vysoké jízdní poloze zajišťující vynikající výhled, obratnosti doplněné dobrou ovladatelností a dynamickému výkonu je na cestách vždy dokonalým společníkem. A s působivou spotřebou paliva včetně plnění emisních norem Euro 4 (emise C02 činí 81 g/km) se do cíle dostanete také maximálně efektivně.

NC750X na silnici

Multifunkční displej LCD

Oživte přístrojový displej modelu NC750X zářivými barvami odpovídajícími vaší jízdě.

Přístrojový panel LCD modelu NC750X s negativním zobrazením zobrazuje kromě obvyklých údajů, jako je spotřeba paliva, teplota vyhřívání rukojetí a rychlost, také informace o aktuálních výkonových parametrech pomocí intuitivních barevných kontrolek.

Pět režimů na výběr

Přístrojový panel disponuje pěti různými režimy: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý s vlastní sadou barev odpovídající výkonu motocyklu. To znamená, že můžete zjistit, který převodový stupeň je zařazený, úroveň otáček nebo dokonce jak úsporně jedete. To vše jediným pohledem na displej.

NC750X a jezdec

Na přístrojovém panelu LCD jsou všechny údaje dostupné na první pohled a vy tak můžete bezpečně sledovat provoz na silnici.

LCD displej přístrojů modelu Honda NC750X s negativním zobrazením

Barva na přání

V doplňkovém uživatelském režimu si můžete přístrojový displej přizpůsobit barvou podle svého výběru.

Užijte si jízdu

Kochejte se krajinou a unikátní dvouspojková převodovka (DCT) modelu NC750X se postará o řazení.

Převodovka DCT zajišťuje modelu NC750X maximálně plynulé řazení bez jakékoli ztráty záběru. Nikdy vás proto nenechá na holičkách, ať už jedete do práce nebo za víkendovou zábavou. K dispozici jsou tři různé režimy pro rozdílná prostředí, například dynamický režim S (Sport), který vám přepnutím spínače zajistí smělejší jízdu.

NC750X při jízdě na silnici se spolujezdcem

V režimu S se model NC750S změní – nabízí sportovní výkon navíc se třemi různými schématy řazení, která postupně přikládají pod kotel: S1, S2 a S3.

Model NC750X při jízdě po silnici

Prvním z automatických nastavení je režim D – zajišťuje nejvhodnější poměr mezi nízkou spotřebou paliva a pohodlím na dlouhých cestách.

Plně pod kontrolou

Nový systém dvouspojkové převodovky (DCT) je vybaven také detekcí sklonu, která automaticky mění řazení podle úhlu sklonu svahu. Díky tomu máte k dispozici potřebný točivý moment ve strmých stoupáních a lepší kontrolu motoru v prudkých klesáních.

Přední pohled shora na model Honda NC750X

Ve standardním ručním režimu, ve kterém budete mít nad motocyklem maximální kontrolu, můžete řazení jednotlivých stupňů ovládat řadicími tlačítky na řídítkách.