VFR1200X Crosstourer

Objevujte svůj svět

VFR1200X na silnici při sjíždění z prudkého kopce
VFR1200X na silnici při sjíždění z prudkého kopce
VFR1200X na silnici
VFR1200X na silnici

Užijte si vylepšenou praktičnost díky snadno nastavitelnému čelnímu štítu, 12V zásuvce a režimu převodovky DCT se třemi úrovněmi režimu S. Nové barvy speciální edice a plnění požadavků normy Euro 4 dotváří celkový obraz stroje, který umožňuje jezdci čelit výzvám a objevovat nové věci.

Posunout

Vydejte se dále

VFR1200X

Prokličkujte hustým městským provozem, vyjeďte na dálnici a pak hurá do neznáma.

VFR1200X na prázdném pozadí

Řidičské oprávnění

A

Co to znamená

K dostání v

1

různých barvách

Zobrazit vše

Potřebujete nápovědu?

Vzhůru k výzvám

Stále jsou místa, která se dají objevovat, a existují výzvy, kterým je třeba čelit.

Model VFR1200X disponuje vidlicovým čtyřválcem o objemu 1 237 ccm, moderním podvozkem a elektronickou výbavou, která zahrnuje kombinovaný systém ABS a kontrolu trakce (TCS). Máte také možnost zvolit si dvouspojkovou převodovku Honda (DCT) zajišťující stabilní a plynulé řazení.

VFR1200X při průjezdu zatáčkou

Jízdní charakteristika

16ventilový motor s objemem 1 237 ccm doplňuje technologie Unicam vyvinutá společností Honda. Toto uspořádání SOHC pomáhá snížit hmotnost a zmenšit velikost hlav válců a umožňuje optimalizovat tvar spalovací komory.

VFR1200X při průjezdu zatáčkou

Vibrace jsou u modelu VFR1200X prakticky eliminovány díky speciální konstrukci využívající dvě řady válců skloněné pod úhlem 76 stupňů, ve kterých pracuje klikový hřídel s částmi posunutými o 28 stupňů. To je zárukou praktické využitelnosti a plynulé jízdy.

Systém vstřikování paliva PGM-FI používá vstřikovače o průměru 44 mm a elektronické ovládání škrticí klapky (fly-by-wire) pro úsporné ovládání plynu.

Pohled zepředu na model VFR1200X při sjíždění z kopce

Zvolte si svůj styl

Barevné provedení, se kterými vynikne hliníkový rám s kosočtvercovým nosníkem. Speciální dvoubarevná edice v červené barvě nabízí neotřelý styl. Postavte se výzvám na novém motocyklu VFR1200X.

VFR1200X při průjezdu zatáčkou v horách
Pohled ze strany na model VFR1200X

Získejte svobodu

VFR1200X

Naše řada motocyklů kategorie Adventure vám otevře cestu ke svobodě. Hlásit se mohou jen odvážní a smělí.

Naše řada všestranných a odolných motocyklů kategorie Adventure, na jejíž konstrukci spolupracoval tým rallye Paříž-Dakar, je určena výhradně k posouvání limitů. Ať už jste začátečník nebo ostřílený profesionál, najdete motocykl Honda přesně podle svých představ.

Model VFR1200X při sjíždění po silnici