Close

Honda X-ADV

Každá cesta je ta vaše

Objevujte nové obzory

Posunout

Logo Honda X-ADV.

Dobrodružná povaha

Tento motocykl s touhou vydat se na cesty a zažít něco nového dokonale ztělesňuje svobodu, avšak v nové úchvatné podobě.

Sbohem, asfalte, ahoj dobrodružství

Stroj ve stylu crossoveru s vynikajícími terénními schopnostmi.

Pokud chcete, aby se lidé zastavili a všimli si vás, musíte jim nabídnout něco naprosto neobvyklého. A Honda X-ADV taková je. Plán na tento motocykl, který do naší řady Adventure vnáší nový styl, se zrodil v hlavách pracovníků výzkumného a vývojového týmu společnosti Honda v Itálii, kde proběhla také konstrukční příprava. 35kW verze, která může být snadno předělána zpět na plný výkon jedním z našich dealerů, je perfektní volba pro držitele řidičského oprávnění skupiny A2. Model X-ADV je nezaměnitelný. Od ostatních se liší spojením sofistikovanosti a odolnosti, které se projevují na celém motocyklu – tvoří vlastní kategorii sám o sobě.

Detailní záběr předních světlometů modelu Honda X-ADV.
Detailní záběr předního kola modelu Honda X-ADV.
Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda X-ADV, akční záběr.
Detailní záběr přístrojové desky modelu Honda X-ADV ve stylu modelu Rally.

BAVTE SE

Motocykl, který si myslí, že je SUV, a který svým vzhledem dává najevo, že se zdaleka nehodí jen do města.

Na motocyklu X-ADV je díky jeho hbitosti každodenní projíždění městským provozem hračkou, ale když přijde víkend, můžete vyrazit mnohem dál.

Prohlédněte si tento crossover zblízka

Terénní pojetí doplněné mimořádně praktickými prvky pro každodenní jízdy.

Prohlédněte si tento crossover zblízka

Terénní pojetí doplněné mimořádně praktickými prvky pro každodenní jízdy.

Kříženec

Dokonalé souznění techniky a designu poskytuje vynikající všestranný výkon.

Boční pohled na motocykl Honda X-ADV, venkovní snímek.

Při jízdě na motocyklu X-ADV můžete prožít některé skutečné terénní jízdní zážitky. Dokonce i na nezpevněném povrchu budete cítit skvělou odezvu spolu s výbornou ovladatelností a to díky volitelné kontrole točivého momentu Honda (HSTC) a spínači G.

Srdcem modelu X-ADV je dvouválcový motor s objemem 748 ccm, disponující spoustou točivého momentu pro jízdu ve městě a zátahem, díky kterému v terénu vyjedete prudký svah. Ve spojení s dvouspojkovou převodovkou (DCT) – podobnou, jakou najdete u modelu Africa Twin – si užijete plynulé řazení převodových stupňů ve všech typech terénu. Terén nebo asfalt – volba je jen na vás.

Jeďte vlastní cestou

Když ve vás sílí touha po dobrodružství, motocykl X-ADV vám s radostí vyhoví. Stačí stisknout spínač G a poté vyrazit na cestu.

Boční pohled na motocykl Honda X-ADV.

Nové terénní barevné schéma Grand Prix Red, které je ve stylu CRF, skutečně vytváří DNA motocyklu X-ADV.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda X-ADV.

Díky svému silnému dvouválcovému motoru a nabídce různých režimů převodovky zajišťuje vzrušující jízdu při rychlém průjezdu táhlými zatáčkami.