2017 Honda CBR650F

Vnímejte ten příval

NEZAMĚNITELNÝ VZHLED ŘADY CBR

Posunout

Jde do toho naplno za všech okolností

Nárůst maximálního výkonu o 3 kW, pronikavý hřmot sání a k tomu přední vidlice Showa s dvojitým průtokovým ventilem doplněná přepracovanými brzdovými třmeny Nissin. Přepracovaná kapotáž odhaluje motor a agresivně dopuje styl stroje kategorie Super Sport.

Ještě ostřeji nabroušený a vyladěný

Dostupný a zábavný výkon motoru ve spojení s minimální hmotností

Přední tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CBR650F model 2017 ve studiu.

Honda CBR650F 2017

Vyšší maximální výkon díky přepracovaným sacím kanálům a novému výfuku, které umožňují modelu CBR650F volněji dýchat, přispívají k jeho potěšujícím maximálním otáčkám na hranici 11 000 ot/min. Sportovnější odstupňování převodů pak zaručuje prudší zrychlení ve středním rozsahu otáček. A díky nárůstu výkonu o sobě dává vědět už od nízkých otáček pronikavým burácením, přecházejícím s přibývajícími otáčkami ve vysoko posazený řev.

Také podvozek doznal pozitivních změn v podobě přední vidlice Showa s dvojitým průtokovým ventilem doplněné přepracovanými předními brzdovými třmeny Nissin. Nový, ostře řezaný aerodynamický kryt modelu CBR650F zvýrazňuje motor a posiluje agresivní siluetu šelmy připravené vyrazit. Celkový vzhled a dojem pak silně připomíná model CBR1000RR Fireblade 2017. Světlomet a koncové světlo nyní obsahují diody LED.

Záběr ze strany na motocykl Honda CBR650F model 2017 ve studiu.

Honda CBR650F 2017