Motocykly Honda

Show začíná

Scroll

Logo Honda

Již brzy

Pokud chcete mít přehled o datech představení a uvedení těchto nových úchvatných motocyklů, stačí se přihlásit k odběru novinek.

ZCELA NOVÁ FORZA 300

Úžasný a stylový GT skútr.

Nová Forza 300 má již ve standardní výbavě elektronicky nastavitelný větrný štít a nabízí místo pod sedlem, které pojme dvě integrální přilby. Jezdce zaujme vylepšený kombinovaný digitální a analogový přístrojový panel. Veškeré osvětlení je nyní s LED technologií. Je použita trakční kontrola - Honda Selectable Torque Control - pro jistější zatáčení a jízdu na kluzkém povrchu. Bezklíčový systém Smart-key zvyšuje vaše pohodlí.

Side facing Honda Forza 300, close up of fairing, LED lights and dials.

NOVÉ PCX 125

Vylepšili jsme nejoblíbenější skútr v Evropě ješte víc.

Nové PCX125 má větší výkon a zároveň nižší spotřebu paliva, a to díky technologiím s nízkým třením a ekologicky šetrnému systému start - stop. Ladné křivky kapotáže doplňuje inverzní LCD displej a osvětlení využívající LED technologii. K dispozici je podsedlový prostor pro integrální přilbu. Standardně montovaný systém ABS dodává jezdci pocit jistoty bez ohledu na počasí.

Zcela nový koncept Super Cub

Již šest desítek let se ve velkém počtu prodává na celém světě. Je to cenově dostupný a spolehlivý malý motocykl, který se stal klasikou. Nyní je zpět, se svým nezaměnitelně stylovým retro vzhledem, ale vylepšený moderními detaily, jako je přední a zadní kotoučová brzda s ABS, analogový/LCD přístrojový panel a osvětlení kompletně osazené LED diodami.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Super Cub, detailní záběr sedla, přístrojového panelu a předního kola motocyklu Honda Super Cub

Zcela nový koncept Monkey 125

Byl vytvořen v roce 1961 pro zábavní park Tama Tech s tématikou motorsportu, který společnost Honda provozuje na okruhu Suzuka. Honda vyrobila v roce 1967 silniční verzi motocyklu Monkey, který si získal spoustu nadšených fanoušků. Nyní tento zábavný motocykl nabízí převrácenou vidlici, přední a zadní kotoučovou brzdu s ABS, digitální LCD displej, chromované detaily a silný motor o objemu 125 ccm.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Monkey 125, detailní záběr loga Honda na sedle, přístrojového panelu a předního kola