Close

Integra

Naprostá svoboda

Model Integra je vybaven kapalinou chlazeným motorem o obsahu 750 ccm a opatřen štíhlou kapotáží. Představuje jedinečnou syntézu elegantního stylového vzhledu skútru a nadupaných jízdních vlastností motocyklu. Nyní ještě luxusnější s modernějšími funkcemi.

Posunout

Jděte svou cestou

CB500F

Užijte si vzrušující výkon v nádherném balení. Co víc byste mohli chtít?

Integra na bílém pozadí

Řidičské oprávnění

A

Co to znamená

K dostání v

2

různých barvách

Zobrazit vše

Potřebujete nápovědu?

Silnice je vaše

Integra má vše – luxusní styl, prvotřídní pohodlí i vysoký výkon.

Nový model Integra vám poskytne ryzí příval motocyklového výkonu, ale neztrácí přitom pohodlí a praktičnost luxusního skútru. Vyznačuje se nejen hbitostí a ovladatelností se sportovní charakteristikou, ale rovněž spotřebou paliva, která patří mezi špičku ve své třídě, včetně plnění emisních norem Euro 4. Zajeďte si do města nebo vyrazte z města – každá zatáčka bude vaše.

Integra na silnici

Multifunkční displej LCD

Oživte přístrojový displej modelu Integra zářivými barvami odpovídajícími vaší jízdě.

Větší a jasnější přístrojový panel LCD modelu Integra zobrazuje kromě obvyklých údajů, jako je spotřeba paliva, teplota vyhřívání rukojetí a rychlost, také informace o aktuálních výkonových parametrech pomocí intuitivních barevných kontrolek.

Pět režimů na výběr

Přístrojový panel disponuje pěti různými režimy: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý s vlastní sadou barev odpovídající výkonu motocyklu. To znamená, že můžete zjistit, který převodový stupeň je zařazený, úroveň otáček nebo dokonce jak úsporně jedete. To vše jediným pohledem na displej.

NC750X a jezdec

Na přístrojovém panelu LCD jsou všechny údaje dostupné na první pohled a vy tak můžete bezpečně sledovat provoz na silnici

Přístrojový displej modelu Integra

Barva na přání

V doplňkovém uživatelském režimu si můžete přístrojový displej přizpůsobit barvou podle svého výběru.

Užijte si jízdu

Kochejte se krajinou a unikátní dvouspojková převodovka (DCT) modelu Integra se postará o řazení.

Převodovka DCT zajišťuje modelu Integra maximálně plynulé řazení bez jakékoli ztráty záběru. Nikdy vás proto nenechá na holičkách, ať už jedete do práce nebo za víkendovou zábavou. K dispozici jsou tři různé režimy pro rozdílná prostředí, například dynamický režim S (Sport), který vám přepnutím spínače zajistí smělejší jízdu.

Integra při jízdě na silnici

Prvním z automatických nastavení je režim D – zajišťuje nejvhodnější poměr mezi nízkou spotřebou paliva a pohodlím na dlouhých cestách.

Model Integra při průjezdu zatáčkou

V režimu S se model NC750S změní – nabízí sportovní výkon navíc se třemi různými schématy řazení S1, S2 a S3, které postupně přikládají pod kotel.

Plně pod kontrolou

Nový systém dvouspojkové převodovky (DCT) je vybaven také detekcí sklonu, která automaticky mění řazení podle úhlu sklonu svahu. Díky tomu máte k dispozici potřebný točivý moment ve strmých stoupáních a lepší kontrolu motoru v prudkých klesáních.

Řídítka modelu integra

Ve standardním ručním režimu, ve kterém budete mít nad motocyklem maximální kontrolu, můžete řazení jednotlivých stupňů ovládat řadicími tlačítky na řídítkách.