Close

Honda SH125i

Vždy kupředu

Vždy připraven

Stop

Logo produktu

Dokonalé kombinace

Pohodlí, praktičnost a hospodárnost spojené s vysokou výkonností, které vám zajistí svižný pohyb městskými ulicemi. SH125i je připraven vyrazit

Elegance v pohybu

Je to elegantní vzhled, který stojí za přitažlivostí jednoho z nejpopulárnějších skútrů v Evropě.

Ladné a plynulé křivky modelu SH125i mu dodávají vzhled, který je stejně úchvatný jako jízda na něm. Díky přirozené jízdní poloze a vynikající ochraně před nepříznivým počasím je připraven na všechny situace, které mu může město nebo příroda připravit.

Osvědčený recept

Tento skútr s velkými koly spojuje zábavu, prvotřídní pohodlí, lepší ovládání, nejmodernější technologie motorů a nízkou spotřebu paliva – to vše pro zajištění zábavnější jízdy.

Logo SH125
Usmívající se žena na motocyklu
Muž jedoucí na motocyklu
Přední část motocyklu

Hbitý a výkonný

Pouhým otočením rukojetí plynu se v tichosti roztočí z nízkých otáček až k maximálním.

Muž jedoucí na motocyklu tunelem

Čelní štít a horní kufr, dodávané jako příslušenství, zajišťují ještě vyšší ochranu a větší úložný prostor.

Rychlý a účinný

Motor se zapalováním PGM-FI nabízí plynulý přísun výkonu v nízkých a středních otáčkách a spoustu točivého momentu potřebného k rychlým rozjezdům, které ve městě často potřebujete. Vybudoval si skvělou pověst z hlediska nízké spotřeby paliva, která je dále posílena plněním emisní normy EURO4 a využitím technologií zajišťujících nízké tření. Vznikl tak jeden z nejhospodárnějších skútrů na trhu.

Snadné ovládání

Podvozek na rámu z vysokopevnostní oceli s centrálním nosníkem je mimořádně odolný. 33mm přední vidlice a zadní tlumiče s nastavením předpětí v 5 stupních poskytují jezdci prvotřídní pohodlí – a to i při jízdě ve dvou.

Boční záběr na modela a modelku na motocyklu při jízdě tunelem

Umístění madel a stupaček je voleno tak, aby spolujezdci umožňovalo uvolněnou a pohodlnou jízdní polohu.

Snímek řídítek

Systém vypnutí motoru při volnoběhu, který se aktivuje spínačem na pravé rukojeti řídítek, automaticky vypne motor po třech sekundách volnoběhu, a když se budete chtít rozjet, okamžitě ho opět nastartuje, jakmile otočíte rukojetí plynu.