Close

Honda SH300i

Neztrácejte styl

Ostrý kliďas

Posunout

Produktové logo modelu Honda SH300i

Styl, který nepřehlédnete.

Skútr SH300i je se svým prémiovým vzhledem, vysokým výkonem a hbitostí připraven na jízdu po městě i na silnicích mimo město.

Rychlost pohybu

Klasický stroj do moderní doby.

Tento nádherný, nadčasový a elegantní model přenáší klasický vzhled řady SH do současnosti. Dlouhá léta populární skútr Honda SH300i je nyní vybaven vylepšeným digitálním přístrojovým LCD panelem, přepracovanou přední vidlicí, nastavitelným zadním odpružením a jasnými LED světly. Štíhlé linie jsou doplněny novými barvami a 16" koly, která dotváří čistý a moderní vzhled.

Detailní záběr digitálního přístrojového panelu modelu Honda SH300i
Detailní záběr zavěšení zadního kola modelu Honda SH300i
Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda SH300i s horním boxem při jízdě městem
Detailní záběr LED světel modelu Honda SH300i

Velký oblíbenec

Na našem skútru SH300i si užijete bezstarostnou jízdu

Tento model, ceněný pro svůj styl a spolehlivost, se stal synonymem prvotřídního výkonu a mimořádně kvalitního provedení. Jeden z recenzentů ho kdysi označil za „dokonalou zbraň“ pro jízdu rušným městem – a to je velká pocta. Není proto divu, že v Evropě jde o častou volbu mnoha jezdců na skútrech, kteří sledují módní trendy.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda SH300i při jízdě městem

Chytré maličkosti

Podívejte se na všechna drobná, ale velice důležitá vylepšení.

Chytré maličkosti

Podívejte se na všechna drobná, ale velice důležitá vylepšení.

Uhlazený silák

Udržujte si v hustém provozu místo v čele.

Boční pohled na model Honda SH300i, studiový snímek zdůrazňující nový vzhled s ostrými liniemi

Pohodlný, výkonný model SH300i se svými ostře řezanými liniemi a cílevědomým vzhledem nelze přehlédnout.

Model SH300i je vybaven kapalinou chlazeným čtyřventilovým jednoválcem o objemu 279 ccm se silným zátahem. Má spoustu točivého momentu nabízejícího okamžité zrychlení a dokáže poskytnout výkon až 18,5 kW, díky kterému budete v hustém provozu vždy vpředu. Již dlouho je znám svou hospodárností, která snižuje dopad na životní prostředí i vaše náklady na dojíždění. 

Velmi chytré

Model SH300i se dodává se dvěma klíči a svou inteligenci dokládá také systémem Smart Key, který zajišťuje pohodlí a bezpečnost. K sepnutí zapalování nebo odemknutí sedla stačí, abyste byli ve vzdálenosti do 2 m od skútru – a pak už jen stisknete tlačítko. 

Detailní záběr dálkového ovladače Smart Key modelu Honda SH300i

Energie v kapesním provedení. Díky chytrému dálkovému ovladači můžete u modelu SH300i pouhým stisknutím tlačítka nastartovat motor a otevřít úložný prostor

Úpravy podle vlastních představ

Vybavte svůj skútr SH300i originálním příslušenstvím Honda – a přizpůsobte ho podle svých potřeb.

Ať už máte namířeno kamkoli, vyberte si příslušenství odpovídající vašemu životnímu stylu – například horní box nabízející úložný prostor navíc, vyhřívané rukojeti, čelní štít nebo dečku pro dojíždění za chladných rán. Vybírat můžete z široké řady kvalitních doplňků, které byly navrženy speciálně pro váš skútr Honda SH300i.

Detailní záběr horního boxu na modelu Honda SH300i, při použití

Horní box dodávaný jako příslušenství byl speciálně navržen, aby ladil se štíhlými a dravými liniemi modelu SH300i. Je uzamykatelný, vodotěsný a nabízí vám v případě potřeby úložný prostor navíc.

Detailní záběr přední části modelu Honda SH300i a krytů rukou

Kryty rukou dodávají modelu SH300i robustnější vzhled a poskytují vynikající ochranu před studeným větrem a deštěm.

SH300i Air Force

Speciální barevná edice R-evolution

SH300i Air Force se pyšní jedinečným designem, který je k dispozici výhradně s tímto nejprodávanějším skútrem pro každodenní dojíždění: jedná se například o speciální barevné provedení, jako je matně šedá, černá, vojenské vzory či inovativní efekt stínování. SH300 Air Force je tryskovým letounem mezi skútry, který si hravě poradí s jakoukoli dopravní situací. 

 

 

 

Prohlédnout další skútry