Close

Honda Vision 110

Užijte si město

Posunout

Logo Vision

Hravě si poradí s cestou přes město

Pokud se potřebujete dostat rychle z jedné části města do jiné, představuje tento jednoduchý, nekomplikovaný a dostupný skútr ideální řešení.

Ostrý styl

S městským provozem nesoupeří, prostě jím s lehkostí projede.

Díky novému vylepšenému motoru se systémem vypnutí motoru při volnoběhu k dosažení ještě nižší spotřeby paliva a novému podvozku doplněnému lepším odpružením je každá jízda na tomto populárním skútru neuvěřitelně zábavná. Elegantní přepracovaná kapotáž skvěle ladí s jeho mrštným charakterem. A z praktického hlediska představují uvolněná jízdní poloha a velký úložný prostor vlastnosti, díky kterým si poradí se vším, co od něj budete požadovat.

Snímek skútru s přístroji
Detailní záběr kola
Záběr na skútr zaparkovaný u kavárny
Detailní záběr světlometů

Vyzrajte na rušný městský provoz

Cesta nejmenšího odporu, neboli jak vyzrát na dopravní zácpy a vše stihnout.

Pohled na skútr zepředu

Štíhlá silueta do města

Skútr Vision 110 se dokáže díky svým úzkým zrcátkům namontovaným na štíhlejší rám ještě snadněji proplést přeplněnými městskými ulicemi. Nižší sedlo a více místa pro nohy podél nášlapů napomáhají k uvolněnému jízdnímu stylu.

Cestování ve dvou

Model Vision 110 nezapomíná ani na pohodlí spolujezdce. Zadní stupačky byly posunuty příhodně dopředu a tvar madla byl přepracován tak, aby nabízelo pevný a jistý úchop.

Detailní záběr na zadní část skútru
Boční záběr skútru

Po zaparkování už s sebou nemusíte nosit jízdní vybavení. V přední části modelu Vision najdete dva nové úložné prostory.