Close

CB1000R Neo Sports Café

Syrový, radikální, retro

Maximálně osobitý

Úchvatný zvukový projev

Posunout

Logo motocyklu Honda CB1000R

Drsná nátura

Působivý, fantastický nový vzhled. Model CB1000R jsme obnažili ještě více – až na kost.

Nová streetová identita

Sportovní naháč, který se liší od ostatních.

Kompaktní a přesto robustní. Stačí letmý pohled na povrchovou úpravu leštěného kovu, která odráží tradici výkonných motocyklů Café Racer, a nebudete moci odtrhnout oči. Je to energický stroj, který se dobře ovládá a který stejně tak dobře jezdí. Pokud si troufáte, seznamte se s modelem Honda CB1000R.

Detailní záběr světlometu modelu Honda CB1000R Neo Sports Café.
Detailní záběr zadního kola motocyklu Honda CB1000R Neo Sports Café.
Boční pohled na model Honda CB1000R Neo Sports Café.
Detailní záběr nádrže modelu Honda CB1000R Neo Sports Café.

Štíhlý a dravý

Ještě minimalističtější naháč

Pod označením Neo Sports Café se ukrývá nový model CB1000R v minimalistickém stylu. Motocykl, který byl zcela přepracován – s důrazem na prvky z kovu, se pyšní osobitým, agresivním charakterem. S motorovými kryty v syté černé je tento motocykl na ulici naprostým zjevením a kdekoli se s ním objevíte, vzbudí náležitou pozornost.

Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda CB1000R Neo Sports Café při jízdě ulicemi

Výrazné prvky výbavy

Podívejte se blíže na působivé detaily modelu CB1000R. Jedinečná směs stylu sportovního naháče a minimalistického Café Raceru, kterou je těžké ignorovat.

Výrazné prvky výbavy

Podívejte se blíže na působivé detaily modelu CB1000R. Jedinečná směs stylu sportovního naháče a minimalistického Café Raceru, kterou je těžké ignorovat.

Volba je na vás

Můžete se rozhodnout pro čistý minimalismus, nebo si vybrat stroj s výbavou navíc.

Boční pohled na model Honda CB1000R Neo Sports Café. CB1000R Neo Sports Café Model je postaven na zcela novém podvozku doplněném špičkovým odpružením Showa a brzdami se systémem ABS, předními s radiálními třmeny. Řadový čtyřválcový motor o objemu 998 ccm dostává pokyny prostřednictvím elektronicky ovládaného plynu, 3 jízdních režimů a rovněž režimu USER. Součástí výbavy je také antihoppingová pomocná kluzná spojka v olejové lázni, funkce brzdění motorem, systém volitelné kontroly točivého momentu Honda, kompletní osvětlení LED a přístrojový panel s LCD displejem.
Boční pohled na model Honda CB1000R+ Neo Sports Café. CB1000R+ Neo Sports Café Tento model má vše výše uvedené, ale je dostupný s následujícími továrními doplňky: vyhřívané rukojeti, hliníkový kryt předního a zadního blatníku, větrný štítek, hliníkový kryt zadního sedla, mřížka chladiče s logem CB1000R a rychlořazení.

Zobrazit technické údaje

Výzva k jízdě

Sportovní jízdní vlastnosti, agresivní vzhled

Živý čtyřválec o objemu 998 ccm vybavený kovanými písty pro vysokou kompresi, stejně jako u modelu CBR1000RR, je upevněn do zcela nového podvozku tvořeného pevným ocelovým rámem s centrálním nosníkem a jednostranně zavěšeným kyvným ramenem. Díky maximálnímu výkonu 107 kW při 10 500 ot/min a točivému momentu  104 Nm při 8 250 ot/min získáte živé zrychlení, kdykoli bude třeba. V celém rozsahu otáček je k dispozici úchvatná kombinace vysokého výkonu a naprosté kontroly.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda CB1000R Neo Sports Café se skladem v pozadí

Krátký první, druhý a třetí převodový stupeň s těsným odstupňováním a k tomu antihoppingová spojka nabízí při řazení nahoru i dolů na vedlejších silnicích plných serpentin ještě více zábavy.

Záběr modelu Honda CB1000R New Sports Café při výjezdu na rampu

Motocykl, který vypadá, a jezdí naprosto odlišně od všech, které tu byly před ním.

Snadno dostupný výkon

Objasnění výkonu a jízdních režimů.

Boční pohled na model Honda CB1000R Neo Sports Café s jezdcem, zaparkovaný před budovou

Uložením osobního nastavení si můžete model CB1000R na míru upravit pro jízdu po městě nebo mu dopřát výkon pro adrenalinovou jízdu na otevřených silnicích.

K zajištění maximální ovladatelnosti a špičkových vlastností při využití celého výkonu slouží nově technologie elektronického ovládání plynu (TBW). Funguje prostřednictvím 3 jízdních režimů a ve spojení s volitelnou kontrolou točivého momentu Honda (HSTC) se jedná o dokonalou kombinaci, díky které budete chtít jezdit delší dobu, rychleji a dále.

Rain

Nastavení s nejnižším výkonem, jaký můžete vybrat, nabízí střední míru brzdění motorem (EB) a vysokou míru zásahů systému HSTC. Nižší míra výkonu a točivého momentu je směřována na první 3 převodové stupně, které za mokra potřebujete nejvíce.

Standard

Režim využívá střední nastavení jak výkonu, tak systému HSTC i brzdění motorem (EB). Omezuje výstupní výkon na první a druhý převodový stupeň a pracuje na základě výkonové křivky nacházející se těsně pod režimem SPORT. Při minimálním otočení plynové rukojeti je k dispozici omezená míra točivého momentu s cílem zajistit plynulou jízdu a stabilitu motocyklu při rozjezdech a zastavování. Umožňuje v menší míře prokluz zadního kola a dbá také na omezení zvedání předního kola.

Sport

Pokud chcete jet naplno, umožní vám tento režim využívat nastavení vysokého výkonu s nejmenší mírou zásahů systému EB a HSTC tak, aby na všech šest převodových stupňů bylo k dispozici 100 % výkonu. Je to jako povolit koni otěže. Rázem je ve všech polohách plynu dostupný maximální točivý moment s minimální mírou zásahů systému HSTC.

User

Programovatelný režim, který jezdci dává možnost vyladit si parametry uvedených 3 nastavení, a případně je uložit pro budoucí použití.