Neo Sports Café CB125R

Stvořený pro jízdu ulicemi

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Neo Sports Café 125R, šedé pozadí, boční pohled na světlomet a sedlo
Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Neo Sports Café 125R, šedé pozadí, boční pohled na světlomet a sedlo

Skvělý motocykl pro začínající jezdce

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Neo Sports Café CB125R s budovami na pozadí
Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Neo Sports Café CB125R s budovami na pozadí
Posunout

Produktové logo motocyklu Honda.

Myslete ve velkém

Dopřejte si zábavu na dvou kolech na tomto zcela novém streetovém motocyklu s odlehčeným vzhledem a charakterem velkého stroje.

Adrenalin na dvou kolech

Koncentrovaný výkon, agresivní vzhled

Motocykl pro začátečníky, který je houževnatým sourozencem modelu CB1000R, je díky hliníkovému krytu chladiče, mohutnému krytu olejové vany a motoru v černé barvě skutečně působivý. Nový trubkový rám s robustní 41mm převrácenou vidlicí je osazen špičkovým přístrojovým LCD panelem. Světlomet, koncové světlo i směrová světla využívají technologii LED a vyznačují se vysokým jasem.

Detailní záběr světlometu modelu Honda Neo Sports Café CB125R
Detailní záběr LED displeje modelu Honda Neo Sports Café CB125R
Boční pohled na zaparkovaný model Honda Neo Sports Café CB125R
Detailní záběr předního kola motocyklu Neo Sports Café CB125R

Dopřejte si pocit volnosti

Malý, avšak nesmírně zábavný motocykl.

Ideální motocykl pro nováčky jízdy na dvou kolech – čím déle s ním budete jezdit, tím více jistoty získáte. Důraz klade na minimalismus, který dává vyniknout jeho syrovému charakteru. Pohledy přitahuje i kontrastní kovová povrchová úprava a podvěšený výfuk. CB125R poutá pozornost všude, kde se objeví, a ochotně a stylově zdokonalí vaše jezdecké schopnosti.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda New Sports Café CB125R s jezdcem, před skladem

Skvělý dojem

Celkový dojem z výjimečných vlastností přitáhne vaši pozornost k motocyklu Neo Sports Café CB125R – podívejte se zblízka.

Skvělý dojem

Celkový dojem z výjimečných vlastností přitáhne vaši pozornost k motocyklu Neo Sports Café CB125R – podívejte se zblízka.

Energický a hbitý

CB125R je vždy připraven vyrazit.

Vysokootáčkový kapalinou chlazený dvouventilový motor SOHC, který se osvědčil u modelu CB125R, poskytuje maximální výkon 9,8 kW při 10 000 ot/min a díky točivému momentu 10,4 Nm při 8 000 ot/min vám okamžitě vykouzlí úsměv na tváři. Na motocykl této velikosti působí stroj stabilním dojmem. Díky vstřikování paliva PGM-FI je výsledkem skutečně živá odezva na plyn.

Podvozek a jízdní vlastnosti

Rám je vyroben z lisovaných ocelových trubek. Je doplněn lisovanou ocelovou kyvnou vidlicí a nastříkán černou barvou. Temný vzhled dokonale dotváří hbitost a skvělou ovladatelnost modelu CB125R. Ve spojení se zadním tlumičem s pětistupňovým nastavitelným předpětím a 41mm převrácenou vidlicí se můžete s důvěrou položit do každé zatáčky – ať už je jakkoli ostrá.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Neo Sports Café CB125R, jezdec držící řídítka, sklad v pozadí

Obnažený model CB125R má zcela novou identitu ve streetovém stylu. Vítejte ve světě jízdy na dvou kolech a poznejte styl modelu Neo Sports Café od společnosti Honda.

Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda New Sports Café CB125R jedoucí po silnici

CB125R nabízí svižné rozjezdy díky šestistupňové převodovce sladěné s velkým točivým momentem jednoválcového motoru v nízkých a středních otáčkách.