Zavřít

CB500F

Styl streetfighteru

Jízda po městě nebo víkendová vyjížďka – získáte syrový styl naháče, obratnost a výkon bez hranic, který rozproudí energii ve vás i v motocyklu. A to vše jen s řidičským oprávněním skupiny A2.

Posunout

Ucítíte každou otáčku

CB500F

Využijte plný výkon motocyklu CB500F. Zařaďte vyšší stupeň, projeďte městem a hurá za dobrodružstvím.

CB500F na bílém pozadí

Řidičské oprávnění

A2

Co to znamená

K dostání v

4

různých barvách

Zobrazit vše

Potřebujete nápovědu?

Bez hranic

Rychlý start, sportovní styl a DNA závodních strojů – na novém motocyklu CB500F okamžitě ucítíte spojení s vozovkou.

Spusťte zapalování a motocykl CB500F se snadno ovladatelným podvozkem vás naprosto bezpečně zaveze do cíle. Vrací se s modernizovanou kapotáží a vyšším výkonem. Rozpohybujte řadový 500kubíkový dvouválec svižným zařazením všech převodových stupňů a ucítíte, jak se vám s každým otočením plynu rozšiřuje úsměv na tváři.

CB500F na dráze

Výkonný stroj do města

CB500F zajistí vzrušení každému, kdo uchopí jeho řídítka.

Model CB500F je určen pro ty, kteří chtějí přejít na výkonnější motocykl, a nezklame ani zkušené jezdce hledající cenově dostupnou alternativu. Ať už jste jakýmkoli typem jezdce, tento motocykl splňuje všechny požadavky na styl, praktičnost i výkon.

Jděte do toho naplno

Elegantní a dynamická karoserie motocyklu CB500F přitáhne obdivné pohledy kolemjdoucích, ale také vám umožní snadno prokličkovat hustým městským provozem. Agresivní design se projevuje i na novém bočním krytu a na palivové nádrži s větším objemem, díky které dojedete ještě dále než dříve.

CB500F a jezdec
Pohled zepředu na model CB500F

Ostře řezané rysy

Modernizovaný styl modelu CB500F ve stylu naháče zvýrazňuje křivky agilního nového vzhledu.

Přebarvěte město červenou Millennium Red

Nebo některou z dalších pěti působivých nových barevných kombinací modelu CB500F. Kterou si vyberete?

Barevná provedení Tricolour, Millennium Red, Mat Gunpowder Black Metallic, Pearl Metalloid White – každá ze zbrusu nových barev pro motocykl CB500F se dodává s barevně sladěnými blatníky, středovými pruhy na nádrži a polepy kol, které dotváří jeho styl pouličního závodníka. A díky kombinaci s robustní novou skříní motoru bronzové barvy nevypadal model CB500F ještě nikdy stylověji.

Pohled ze strany na model CB500F
Jezdec na motocyklu CB500F