Zavřít

CB650F

Nádherně drsný

Syrová síla

Posunout

Logo produktu Honda CB650F

Energický streetfighter

Odhalená, štíhlá a charismatická – CB650F s vysokootáčkovým motorem nemá konkurenci.

Výrazný vzhled

Skutečně působivý zátah.

Zábavný výkon, akcelerace a ovladatelnost modelu CB650F vždy vykouzlí úsměv na vaší tváři. Dominantou nápadného designu je sinusová křivka výfukových svodů vedených podél čtyřválcového motoru do kompaktního tlumiče s hlubokým sytým zvukem. Čistokrevná Honda.

Detailní záběr loga Honda CB650F
Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda CB650F odhalující zadní světla
Boční pohled na model Honda CB650F na stojanu, ve tmě
Detailní záběr na brzdový kotouč motocyklu Honda CB650F

Street nebo supersport

Vyberte si jednu nebo druhou – v obou případech dostanete motor 650 ccm s mimořádně vysokým výkonem.

Boční pohled na motocykl Honda CB650F CB650F Stylový street střední váhové kategorie nabízí řadový čtyřválec DOHC 649 ccm, novou 6stupňovou převodovkou s krátkým odstupňováním, LED světla, dvoukanálový systém ABS a 41mm teleskopickou vidlici SDBV. (Pohotovostní hmotnost 208 kg)
Boční pohled na motocykl Honda CBR650F CBR650F Supersport střední váhové kategorie se štíhlou aerodynamickou kapotáží a speciálně navrženými vzduchovými kanály. S řadovým čtyřválcem DOHC 649 ccm a novou 6stupňovou převodovkou s krátkým odstupňováním. Nabízí LED světla, dvoukanálový systém ABS a 41mm teleskopickou vidlici SDBV. (Pohotovostní hmotnost 213kg)

Prohlédnout model CBR650F

Dokonalé vyvážení

Plně nastavitelné přední i zadní odpružení od společnosti Showa.

Přední tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CB650F s jezdcem

Systém odpružení je plně nastavitelný a lze jej vyladit tak, aby vyhovoval všem jízdním podmínkám.

Přední vidlice

Model CB650F je vybaven 41mm přední vidlicí s dvojitými průtokovými ventily, která zajišťuje vynikající ovladatelnost. Konstrukce s plovoucím ventilovým kroužkem progresivně zvyšuje tlumení podle jízdních podmínek – přitvrzení tlumení při stlačení není nijak omezeno. Tato jednoduchá inovativní technologie, která má světovou premiéru, nabízí špičkový výkon na úrovni patronových jednotek odpružení a navíc má nižší hmotnost.

Zadní odpružení

Pod sedlem se nachází jednoplášťová pružicí jednotka monoshock se 7stupňovým nastavením předpětí. Jednotka je přímo připojena k mírně prohnuté kyvné vidlici vyrobené tlakovým litím – pro stabilitu a pevnost.

Detailní záběr kyvné vidlice Honda CB650F

Černá kyvná vidlice dokonale ladí s povrchovou úpravou litých kol.

Úchvatný výkon

Kompaktní motor 649 ccm, dokonalý v každém ohledu.

Boční pohled na motocykl Honda CB650F

Štíhlý a mrštný profil streetfightera s odlehčeným designem šestipaprskových litých kol.

Motor CB650F (plní požadavky normy EURO4) poskytuje výkon 67 kW při 11 000 ot/min. K vysokému výkonu přispívá také nový sací a výfukový systém s kratšími sacími hrdly spojenými se spádovým airboxem. Díky výfukovému systému 4-1 s větším otvorem tlumiče výfuku sílu motoru nejen slyšíte, ale i cítíte.

Ocelové tělo

Model CB650F je postaven na ocelovém prostorovém rámu se dvěma hlavními nosníky eliptického průřezu 64 x 30 mm. Tuhost rámu byla optimalizována pro příjemnou ovladatelnost a nadprůměrnou zpětnou vazbu. Závlek 25,5° a stopa 101 mm zaručují dobrou stabilitu v přímém směru. Rozvor kol 1 450 mm – krátký a hbitý – má na svědomí vynikající agilitu v zatáčkách.

Detailní záběr zespodu na motocykl Honda CB650F

Nádherné chromované výfukové svody připomínají éru vzduchem chlazených motorů a legendární model CB400 Four z roku 1970.

Přední tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CBF650F s jezdcem, v tunelu

Chraplavý zvuk v nízkém a středním pásmu otáček se rychle změní na návykové vysokootáčkové vytí, které nezapře závodní kořeny řadových čtyřválců Honda.