Close

NC750S

Bojovník za svobodu

Dokonalejší sportovní výkony, modernizovaný styl naháče a vybroušená obratnost s dobrou ovladatelností dělají z modelu NC750S dokonalého partnera pro každodenní svižné jízdy. Dopřejte si únik od všednosti rychlým otočením rukojetí plynu.

Posunout

Výkon na třetí

CB500F

Model NC750S představuje dokonalé spojení bleskových reakcí, plnokrevných výkonů a úsporného provozu značky Honda.

NC750S na bílém pozadí

Řidičské oprávnění

A

Co to znamená

K dostání v

2

různých barvách

Zobrazit vše

Potřebujete nápovědu?

Jeďte svou cestou

Posuňte každodenní dojíždění na zcela novou úroveň.

Kapalinou chlazený dvouválec modelu NC750S o obsahu 750 ccm zajišťuje citlivě odstupňovaný výkon, lepší zrychlení a spoustu točivého momentu na nízkých a středních otáčkách – za doprovodu nezaměnitelného zvuku dvouválcového motoru. Svůj výkon dosahuje při působivé spotřebě paliva a plnění emisních norem Euro 4 (emise C02 činí 81 g/km). Jednoduše řečeno – jeho vzrušující výkony jsou doprovázeny skromným apetitem, který vám u čerpací stanice způsobí příjemné překvapení.

NC750S na silnici

Multifunkční displej LCD

Oživte přístrojový displej modelu NC750S zářivými barvami odpovídajícími vaší jízdě.

Větší a jasnější přístrojový panel LCD modelu NC750S zobrazuje kromě obvyklých údajů, jako je spotřeba paliva, teplota vyhřívání rukojetí a rychlost, také informace o aktuálních výkonových parametrech pomocí intuitivních barevných kontrolek.

Pět režimů na výběr

Přístrojový panel disponuje pěti různými režimy: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý s vlastní sadou barev odpovídající výkonu motocyklu. To znamená, že můžete zjistit, který převodový stupeň je zařazený, úroveň otáček nebo dokonce jak úsporně jedete. To vše jediným pohledem na displej.

NC750S a jezdec

Na přístrojovém panelu LCD jsou všechny údaje dostupné na první pohled a vy tak můžete bezpečně sledovat provoz na silnici.

Přístrojový displej modelu NC750S

Barva na přání

V doplňkovém uživatelském režimu si můžete přístrojový displej přizpůsobit barvou podle svého výběru.

Užijte si jízdu

Kochejte se krajinou a unikátní dvouspojková převodovka (DCT) modelu NC750S se postará o řazení.

Převodovka DCT zajišťuje modelu NC750S maximálně plynulé řazení bez jakékoli ztráty záběru. Nikdy vás proto nenechá na holičkách, ať už jedete do práce nebo za víkendovou zábavou. K dispozici jsou tři různé režimy pro rozdílná prostředí, například dynamický režim S (Sport), který vám přepnutím spínače zajistí smělejší jízdu.

NC750S při průjezdu pod mostem

Prvním z automatických nastavení je režim D – zajišťuje nejvhodnější poměr mezi nízkou spotřebou paliva a pohodlím na dlouhých cestách.

Pohled zepředu na řídítka modelu NC750S

Ve standardním ručním režimu, ve kterém budete mít nad motocyklem maximální kontrolu, můžete řazení jednotlivých stupňů ovládat řadicími tlačítky na řídítkách.

Plně pod kontrolou

Nový systém dvouspojkové převodovky (DCT) je vybaven také detekcí sklonu, která automaticky mění řazení podle úhlu sklonu svahu. Díky tomu máte k dispozici potřebný točivý moment ve strmých stoupáních a lepší kontrolu motoru v prudkých klesáních.

Červenočerný model NC750S při průjezdu zatáčkou

V režimu S se model NC750S změní – nabízí sportovní výkon navíc se třemi různými schématy řazení S1, S2 a S3, které postupně přikládají pod kotel.