Close
Posunout
Řada Honda Neo Sports Café
Řada Honda Neo Sports Café

PŘICHÁZÍ TÝDEN S NEO SPORTS CAFÉ MOTOCYKLY.

25.BŘEZNA–6.DUBNA 2019
CHVÍLE, NA KTEROU JSTE ČEKALI.
REGISTRUJTE SE NA TESTOVACÍ JÍZDU!
Navštivte svého autorizovaného prodejce motocyklů Honda, absolvujte testovací jízdu a získejte zdarma tašku z Neo Sports Café kolekce (platí do vyčerpání zásob).

CB1000R+

Ve všech směrech velký charakter

Robustní a přitom kompaktní a minimalistický. DNA modelu CB1000R+ má osobitý charakter. Kovové, leštěné povrchy jsou zárukou, že tento naháč bude středem pozornosti všude, kam se s ním vydáte. Kromě jeho odvážné povahy si budete moci rovněž vychutnat ty nejlepší technologie. Tento „street“ motocykl je například vybaven vyhřívanými rukojeťmi, rychlořazením a elegantními panely a ozdobnými prvky z hliníku.

Honda CB1000R+

CB1000R

Radikální charakter v novém pojetí

Nenechte se zmást jeho minimalistickým stylem. CB1000R je agresivní, výkonný naháč, který se s chutí a vervou pustí do jakékoli výzvy, kterou před něj postavíte. Tento agilní naháč ukrývá ve štíhlém přepracovaném kovovém rámu úchvatný, dynamický čtyřválec, který čeká jen na to, až uvolníte jeho sílu.

Honda CB1000R

CB650R

Méně je více

Ultra kompaktní, ale rázný vzhled motocyklu CB650R byl inspirován retro minimalismem modelu CB1000R. Motocykl jako ryzí stroj, odstrojený a bez příkras. A jestli ve vás vyvolává vášeň už na stojanu, pak počkejte, až se s ním projedete. Tento motocykl je předurčen ke hraní. Vytí vysokootáčkového čtyřválcového výkonného motoru chytá za srdce. Díky ostrému řízení a pokročilým technologiím máte tento stroj vždy pevně pod kontrolou. Někde méně může být mnohem více…

Honda CB650R

CB300R

Retro vzhled, moderní technologie

Drsně vypadající motocykl se díky kapalinou chlazenému jednoválci o objemu 286 ccm nezalekne žádného dobrodružství. A díky kompaktnímu rámu se tento odvážný motocykl snadno ovládá, takže až nastane čas vrátit se do ulic města, i v tomto ohledu bezpochyby předčí vaše očekávání. Celkové provedení v tmavých tónech a ostré křivky navíc zaručují, že budete jednoduše nepřehlédnutelní.

Honda CB300R

CB125R

Štíhlý a dravý streetový stroj

Vyjádřete svůj styl tímto osobitým naháčem s mimořádně velkým výkonem. Kovové plochy motoru s černou povrchovou úpravou jsou zárukou, že na stroji CB125R budete vždy cestovat stylově, ať se vydáte kamkoli. Jeho drsný, sportovní charakter nabízí spoustu zábavy, přičemž špičkové ovládání a agilita poskytují jistotu za všech okolností. Díky tomu se jedná o ideální motocykl pro začínající jezdce.

Honda CB125R

Řada streetových motocyklů