Close

Honda CBR1000RR Fireblade SP a SP2

Ovladatelnost dovedená k dokonalosti

Připraven ke startu

Posunout

Logo Honda Fireblade SP

Dokonalá rovnováha

Modely Fireblade SP a SP2 jsou dokonalým ztělesněním moderní technologie pro dosahování sportovních výkonů.

Správná stopa

Brzdy, vrchol zatáčky a plyn.

Všechno, na čem záleží při tvrdém souboji na okruhu. Přesně k tomuto účelu jsou stvořeny brutálně rychlé stroje Fireblade SP a SP2 s elektronicky řízeným odpružením Öhlins (S-EC) a vyspělou elektronickou výbavou, která ovládá jak úžasný čtyřválcový motor, tak odlehčený podvozek.

 

Dravý a dravější

Poznejte úžasné modely SP a SP2.

Model CBR1000RR Fireblade nám posloužil jako základ pro přechod na novou úroveň naprosté kontroly, který jsme u těchto dvou závodních dravců doplnili o semiaktivní elektronicky řízené odpružení Öhlins (S-EC) a rozhraní OBTi (Öhlins Objective Based Tuning interface). Tyto motocykly jsou rovněž vybaveny kompaktními 16l nádržemi z hořčíkové slitiny, radiálními čtyřpístkovými monoblokovými brzdovými třmeny Brembo a rychlořazením. Pokud máte vášeň pro okruhy, plně využijete model SP. A pokud máte závodění v krvi, je pro vás připraven model SP2.

 

CBR1000RR Fireblade SP záběr na motor
CBR1000RR Fireblade SP záběr na výfukové potrubí
CBR1000RR Fireblade SP – přední levý poloprofil na závodní dráze
CBR1000RR Fireblade SP záběr na přední kolo

Všechny jsou výkonné

K dispozici jsou tři modely Fireblade – a všechny budí respekt.

: Boční pohled na motocykl Honda CBR1000RR Fireblade SP CBR1000RR Fireblade SP Motocykl je vybaven semiaktivním elektronickým odpružením Öhlins a navíc systémem volitelné kontroly trakce Honda HSTC (s integrovaným systémem zamezujícím zvedání předního kola a systémem pro omezení ztráty kontaktu zadního kola s vozovkou), volitelným systémem brzdění motorem, novým systémem ABS, rychlořazením (s asistentem pro podřazování) a systémem pro volbu jízdních režimů a výkonu. Technika odvozená z motocyklu RC213V-S pro závody MotoGP posouvá zážitky z jízdy na ještě vyšší úroveň.
Boční pohled na motocykl Honda CBR1000RR Fireblade SP2 CBR1000RR Fireblade SP2 Speciál vybavený koly Marchesini a připravený závodit s homologací pro jízdu na běžných pozemních komunikacích, kterému jako základ posloužil model Fireblade SP. Motor je osazen přepracovanou hlavou válců: ventily, spalovací komory a písty. K dispozici jsou závodní sady.
Boční pohled na motocykl Honda CBR1000RR Fireblade CBR1000RR Fireblade Je vybaven systémem volitelné kontroly trakce Honda HSTC (s integrovaným systémem zamezujícím zvedání předního kola a systémem pro omezení ztráty kontaktu zadního kola s vozovkou), volitelným systémem brzdění motorem, novým brzdovým systémem ABS, na přání dodávaným rychlořazením (s asistentem pro podřazování), systémem pro volbu jízdních režimů a výkonu a plně nastavitelným odpružením Showa.

Seznamte se s modelem CBR1000RR Fireblade

Naše závodní řada

Dva motocykly CBR1000RR Fireblade SP z předního pravého poloprofilu

Speciál s homologací pro jízdu na běžných pozemních komunikacích, který vychází z modelů SP a SP2, je zrozen k závodění. Hlava válců a písty jsou odlišné a připravené k vyladění na ještě vyšší výkon. Zlatá kola Marchesini snižují neodpruženou hmotnost a vypadají prostě úchvatně.

Vyrazte na závody.

Motocykl, který se nejvíce přibližuje pravému továrnímu závodnímu stroji a který si můžete pořídit. A pokud chcete jezdit opravdu na hraně, máte k dispozici závodní sady.

CBR1000RR Fireblade SP – přední levý poloprofil

Prozkoumejte všechny úžasné schopnosti elektronické výbavy, které naplno využijete na závodní dráze.