Close
Zavřít

Honda CBR1000RR Fireblade SP a SP2

Ovladatelnost dovedená k dokonalosti

Připraven vyrazit

Posunout

Logo Honda Fireblade SP

Správné vyvážení

Motocykly Fireblade SP a SP2 jsou naše dosud nejlehčí, nejrychlejší a technicky nejvyspělejší modely.

Správná stopa

Brzdy, vrchol zatáčky a plyn.

To jsou tři věci, na které jezdec myslí při vjíždění do zatáčky na okruhu – a modely SP a SP2 jsou tak dokonale vyladěné, že se do zatáček budete pokládat s daleko větší jistotou.

Dravý a dravější

Seznamte se s modely SP a SP2.

Tyto dva mimořádně technicky vyspělé motocykly bezprostředně vychází z modelu Fireblade, ale pyšní se ještě o něco více závodní DNA Honda. Díky lepšímu poměru výkonu a hmotnosti se dokonale hodí pro jezdce, kteří milují vyjížďky na okruhu, model SP2 pak pro všechny, kteří se chtějí účastnit závodů. Okruh je ideální místo, kde si můžete vyzkoušet novou úroveň ovládání.

Detailní záběr převodovky motocyklu Honda Fireblade.
Detailní záběr zapalování motocyklu Honda Fireblade.
Přední tříčtvrtinový pohled na motocykly Honda Fireblade na závodní dráze.
Detailní záběr kola motocyklu Honda Fireblade.

Všechny jsou výkonné

K dispozici jsou tři modely Fireblade – a všechny budí respekt.

Boční pohled na motocykl Honda CBR1000RR. CBR1000RR Fireblade Je vybaven systémem volitelné kontroly trakce Honda HSTC (s integrovaným systémem zamezujícím zvedání předního kola a systémem pro omezení ztráty kontaktu zadního kola s vozovkou), volitelným systémem brzdění motorem, novým brzdovým systémem ABS, na přání dodávaným rychlořazením (s asistentem pro podřazování), systémem pro volbu jízdních režimů a výkonu a plně nastavitelným odpružením Showa.
Boční pohled na motocykl Honda Fireblade SP. CBR1000RR Fireblade SP Motocykl je vybaven semiaktivním elektronickým odpružením Öhlins a navíc systémem volitelné kontroly trakce Honda HSTC (s integrovaným systémem zamezujícím zvedání předního kola a systémem pro omezení ztráty kontaktu zadního kola s vozovkou), volitelným systémem brzdění motorem, novým systémem ABS, rychlořazením (s asistentem pro podřazování) a systémem pro volbu jízdních režimů a výkonu. Technika odvozená z motocyklu RC213V-S pro závody MotoGP posouvá zážitky z jízdy na ještě vyšší úroveň.
Boční pohled na motocykl Honda Fireblade SP2. CBR1000RR Fireblade SP2 Speciál vybavený koly Marchesini a připravený závodit s homologací pro jízdu na běžných pozemních komunikacích, kterému jako základ posloužil model Fireblade SP. Motor je osazen přepracovanou hlavou válců: ventily, spalovací komory a písty. K dispozici jsou závodní sady.

Seznamte se s modelem CBR1000RR Fireblade

Naše závodní řada

Model SP2: vyrobeno bude pouze několik kusů.

Motocykl Honda Fireblade z ptačí perspektivy.

Verze SP2 disponuje všemi funkčními prvky modelu SP, má však zcela odlišnou hlavu válců a písty, které jsou konstruovány na vysoký výkon. Liší se i vzhledově lehkými koly Marchesini, tříbarevným lakováním a designovými karbonovými doplňky.

Vyrazte závodit

K dispozici jsou rovněž závodní sady. Tento motocykl se téměř neliší od skutečného továrního závodního stroje a je přesně tím, co potřebujete, pokud chcete získat náskok před soupeři.

Boční záběr motocyklu Honda Fireblade.
Tříčtvrtinový pohled na zaparkovaný motocykl Honda Fireblade.

Všechny aspekty elektronické výbavy motocyklů Fireblade lze naplno využít při jízdě na závodním okruhu.